SMRK pryskyřice

139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem

Sytě žlutá smrková pryskyřice vydává při vykuřování intenzivní očistný kouř s výrazným pryskyřičným aroma. Smrková pryskyřice voní silněji než jedlová a vyznačuje se svěžími lesními, zelenými a dřevitými tóny. Skvěle se hodí pro vykuřování a očistu místností od negativních energií, pro ochranu před rušivými vlivy a pro nalezení vnitřního klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smrk ztepilý je u nás hojně rozšířený a rychle rostoucí stálezený jehličnatý strom s rovným kmenem a krátkými jehličkami. Dobře snáší chlad, celkem i sucho a dokáže přežít i v mělčím podrostu. Díky jeho houževnatosti a vytrvalosti je od nepaměti považován za strom ochranný. Vysazoval se v blízkosti domů, aby chránil rodinu i dům před veškerým zlem, nemocemi a nepřízní osudu. Ztělesňuje ženský princip - znovuzrození, život a mateřství.

V antickém Řecku mívali ve smrkových hájích svá obydlí bohové, jinde zase věří, že v korunách smrků sídlí dobří lesní skřítkové a duchové. Ke smrku se můžete obracet s nejrůznějšími prosbami - fyzickými i psychickými. Laskavě vás přivine do své náruče a sejme z vás vše nepříjemné a negativní. Duchové smrku milují lidskou společnost a můžou vás zbavit vnitřního neklidu, nervozity i napětí.

Smrková pryskyřice má sytě žlutou barvu a při vykuřování vydává intenzivní dým, který má schopnost důkladně pročistit vzduch. Díky své hustotě a intenzitě se skvěle hodí i pro vykuřování větších prostor.

Smrková pryskyřice - účinky při vykuřování:

  • intenzivně čistí vzduch, hubí choroboplodné zárodky, dokáže uvolnit zahleněné plíce a nosní dutiny
  • přináší ochranu před vším negativním a rušivým
  • harmonizuje místo, kde je vykuřována a ulevuje od napětí, nervozity i stresu
  • posiluje nervovou soustavu a pomáhá vám naladit se na váš vnitřní klid
  • dodává pocity síly a nové energie, vzpružuje a zahání únavu
  • zvyšuje vaše podvědomí a učí vás zaměřit se na to, co je ve vašem životě podstatné
  • poskytuje mateřskou náruč a bdí nad každým zrozením
  • magické účinky: ochrana, očištění, síla, energie, život, žena, matka, mateřství, odvaha, píle, houževnatost, vytrvalost, odolnost, uklidnění, uvolnění, relaxace, meditace, nové začátky

Doplňkové parametry

Kategorie: Pryskyřice
Latinský název: Picea abies
Užití: Meditace, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vůně: dřevitá, intenzivní, lesní, pryskyřičná, sytá
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: