SMRK SIBIŘSKÝ BIO esenciální olej 10ml

186 Kč 153,72 Kč bez DPH
Skladem

Smrk sibiřský BIO 100 % přírodní esenciální olej nejvyšší kvality. Svěží, typicky lesní a jehličnatá vůně sibiřského smrku vám poskytuje přirozenou ochranu, čistí ducha i mysl, uzemňuje, posiluje vaše sebevědomí, vnitřní sílu a jednotu. Vynikající olej při nachlazení, bolestech hlavy, pro meditace a cvičení jógy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Picea Obovata

  • 100 % přírodní BIO esenciální olej nejvyšší kvality
  • bez umělých a syntetických přísad a konzervantů
  • Způsob kultivace: kontrolované ekologické zemědělství
  • Země původu: Sibiř
  • Způsob zpracování: destilací vodní párou z jehličí organicky vypěstovaného sibiřského smrku
  • Vůně: čistá, svěží, bohatá, lesní, jehličnatě dřevitá, jemně intenzivní, uzemňující, osvěžující, povznášející, s medovými a lehce balzamickými podtóny

Smrková silice se vyznačuje výjimečnými a širokospektrálními účinky na lidský organismus a neměla by rozhodně chybět v žádné domácí lékárničce. Je účinnou  pomocí při prvních příznacích všech respiračních onemocnění, ať už se jedná o rýmu, kašel, chřipku a jiné stavy nachlazení. Usnadňuje dýchání, podporuje pocení, ulevuje od bolesti a napětí, včetně svalového a bolestí hlavy, zklidňuje mysl, snižuje stres, odstraňuje smutek, duševní i fyzickou únavu. Příjemně uzemňuje a skvěle se hodí pro meditace a cvičení jógy. Navozuje klidnou a jasnou mysl, posiluje sebevědomí, zvyšuje sílu a vitalitu. Dokonale čistí vzduch a atmosféru od všech škodlivých, negativních energií i bakterií. Poskytuje vám i vašemu prostoru účinnou ochranu před všemi nežádoucími vlivy.

  • Použití: aromaterapie, aromalampa, vonné difuzéry, aroma náhrdelník, vykuřování, sauna, inhalace, lze přidávat do koupelí, masážních olejů, na výrobu vlastních parfémů, kosmetických přípravků, osvěžovačů vzduchu apod.
  • Tón: vrchní - srdce
  • Zkuste vlastní vonnou kompozici: cedr (základ) + levandule (srdce) + smrk (hlava)

Upozornění a kontraindikace: netoxický, nedráždivý a nesenzibilizující, nedoporučuje se užívat v těhotenství, Před přímým použitím proveďte nejprve test snášenlivosti na vašem zápěstí. Do koupelí používejte pouze vhodně zředěný (v mléce, medu, smetaně nebo oleji).

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální BIO oleje
Objem: 10 ml
Užití: Duchovní, Meditace, Ochrana, Posílení, Projasnění, Prosperita

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: