POMERANČ ČERVENÝ BIO esenciální olej 10 ml

147 Kč 121,49 Kč bez DPH
Skladem

Červený pomeranč BIO 100 % přírodní éterický olej nejvyšší kvality. Usměvavý a sladký olej z červeného pomeranče navozuje pocity pohody, radosti a veselí. Uklidňuje a harmonizuje psychiku, pročišťuje myšlenky a přináší klidný spánek. Ulevuje při stavech vyčerpání, stresu, napětí a psychické zátěži. Zmírňuje úzkosti, obavy a pochybnosti. Jeho teplé a slunečné aroma navozuje pocity štěstí a dobré nálady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citrus sinensis Ruby

  • 100 % přírodní BIO esenciální olej nejvyšší kvality
  • bez umělých a syntetických přísad a konzervantů
  • Způsob kultivace: kontrolované ekologické zemědělství
  • Země původu: Itálie
  • Způsob zpracování: lisování pomerančových slupek za studena
  • Vůně: teplá, sladká, slunečná, svěží, ovocně citrusová, prohřívající, projasňující
  • Hlavním přínosem éterického oleje z červeného pomeranče je jeho výrazný terapeutický vliv na nervovou soustavu. Sladká a teplá vůně uklidňuje, projasňuje, navozuje pocity štěstí a radosti, hojně používaný a bezpečný pro zklidnění malých dětí, na jejichž psychiku má doslova blahodárný vliv. Antidepresivní - uvolňuje stres, napětí, strachy, obavy, úzkosti a pochybnosti. Posiluje nervy a imunitní systém, rozveseluje, napomáhá odpočinku a dobrému spánku. Používá se při nemocech z nachlazení, žaludečních nevolnostech, zácpě a dráždivém tračníku, prokrvuje a tonizuje pokožku. Osvěžuje a čistí vzduch v místnosti. Detoxikuje organismus.
  • Použití: aromaterapie, aromalampa, vonné difuzéry, aroma náhrdelník, vykuřování, sauna, inhalace, lze přidávat do koupelí, masážních olejů, na výrobu vlastních parfémů, kosmetických přípravků, osvěžovačů vzduchu apod.
  • Tón: vrchní - hlava, srdce
  • Zkuste vlastní vonnou kompozici: vetiver (základ) + geranium bourbon (srdce) + červený pomeranč (hlava)

Upozornění a kontraindikace: bezpečný, netoxický, nedráždivý a nesenzibilní olej, přesto je nutné věnovat pozornost jeho přímé aplikaci na pokožku před sluněním - může vyvolávat fotosenzitivitu pokožky, proto po jeho aplikaci na kůži se nevystavujte 12 hodin přímému slunci ani opalování v soláriu.

Náš tip: Pro rychlé uklidnění a navození pocitů radosti si nakapejte pár kapiček oleje přímo do dlaně, třením dlaní o sebe zahřejte a několik minut vůni inhalujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální BIO oleje
Objem: 10 ml
Užití: Harmonizace, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: