POMERANČ SLADKÝ BIO esenciální olej 10ml

147 Kč 121,49 Kč bez DPH
Skladem

Sladký pomeranč BIO 100 % přírodní éterický olej nejvyšší kvality. Delikátní, lahodně šťavnatá, osvěžující a lehce násládlá, citrusová vůně pomerančového oleje se v aromaterapii hojně využívá k navození příjemných pocitů radosti, štěstí a celkového blaha. Má výrazně uklidňující účinky na naši nervovou soustavu. Stimuluje imunitní a lymfatický systém, detoxikuje, ulevuje při zažívacích a trávicích obtížích, bolestech hlavy a nemocech z nachlazení. Čistí a osvěžuje vzduch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citrus sinensi

  • 100 % přírodní BIO esenciální olej nejvyšší kvality
  • bez umělých a syntetických přísad a konzervantů
  • Způsob kultivace: kontrolované ekologické zemědělství
  • Země původu: Itálie
  • Způsob zpracování: lisování pomerančových slupek za studena
  • Vůně: sladká, svěží, šťavnatá, ovocně citrusová, povznášející, projasňující

Hlavním přínosem tohoto sladce vonícího oleje je jeho výrazný terapeutický vliv na nervovou soustavu. Přináší pocity dobré nálady, harmonizuje a uklidňuje psychiku, tiší rozbouřenou mysl i emoce, uvolňuje fyzické tělo od stavů stresu a napětí, doplňuje a posiluje životní energii při stavech vyčerpání. Bezpečné použítí pomerančového oleje je vhodné pro zklidnění malých dětí. Posiluje nervy a imunitní systém, rozveseluje, napomáhá odpočinku a klidnému spánku. Používá se při bolestech hlavy, nemocech z nachlazení, žaludečních nevolnostech, zácpě a dráždivém tračníku, prokrvuje a tonizuje pokožku. Osvěžuje a čistí vzduch v místnosti. Detoxikuje organismus.

  • Použití: aromaterapie, aromalampa, vonné difuzéry, aroma náhrdelník, vykuřování, sauna, inhalace, lze přidávat do koupelí, masážních olejů, na výrobu vlastních parfémů, kosmetických přípravků, osvěžovačů vzduchu apod.
  • Tón: vrchní - hlava, srdce
  • Zkuste vlastní vonnou kompozici: santalové dřevo (základ) + geranium bourbon (srdce) + sladký pomeranč (hlava)

Upozornění a kontraindikace: bezpečný, netoxický, nedráždivý a nesenzibilní olej, přesto je nutné věnovat pozornost jeho přímé aplikaci na pokožku před sluněním - může vyvolávat fotosenzitivitu pokožky, proto po jeho aplikaci na kůži se nevystavujte 12 hodin přímému slunci ani opalování v soláriu.

Náš tip

Pro rychlé uklidnění a navození pocitů radosti si nakapejte pár kapiček oleje přímo do dlaně, třením dlaní o sebe zahřejte a několik minut vůni inhalujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální BIO oleje
Objem: 10 ml
Užití: Harmonizace, Klidný spánek, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: