ŠALVĚJ RŮŽOVÁ šamanský vykuřovací svazek velký

439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem

Růžovou šalvějí doporučujeme vykuřovat na začátku očistných rituálů a posvátných ceremonií. Její nádherná vůně dokonale čistí atmosféru a navozuje hluboké pocity klidu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Šalvěj růžová (Salvia eremostachya): 

  • růžová (pouštní) šalvěj roste na západě colorádské pouště a domorodými indiány je považována za jednu z nejposvátnějších bylin
  • při vykuřování se vyznačuje lehkou, osvěžující, pikantně kořeněnou vůní
  • používejte k očištění ducha, těla, mysli a posvátných předmětů před meditací, modlitbou, rituálem nebo obřadem
  • odstraňuje negativitu a škodlivé energie, brání zlým duchům vstoupit do očištěného prostoru
  • osvěžuje, navozuje pocity míru a harmonie, přináší klidný spánek
  • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Užití: Duchovní, Harmonizace, Ochrana, Posílení, Silná očista
Váha: 55-60 g
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: