ŠALVĚJ a LEVANDULE šamanský vykuřovací svazek velký

>
Šalvěj a levandule - kombinace očištění a požehnání v jednom. Šalvějovo levandulovým svazkem vykuřujte pro zdraví, lásku, ochranu a harmonii.
Váha
60 g
Země původu
USA
Vykuřování
volně pohybem ruky, uhlík, kadidelnice, miska na šamanské svazky, mušle, pícka
dostupnostskladem
Cena s DPH 404 Kč
Cena bez DPH 351 Kč

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Bílá šalvěj a levandule nakombinovaná v jednom šamanském svazku přináší očistný a zároveň i žehnací rituál najednou. V tomto případě plní šalvěj složku očistnou. Levandule pak složku žehnací. 

  • bílá šalvěj je nejposvátnější bylinkou domorodých indiálnů s výraznou, specifickou vůní a velice silnými očistnými účinky
  • francouzská ledvandule, se svou příjemně aromatickou a květinovou vůní, propůjčuje pak této směsi mírumilovnou energii lásky, uzdravení a harmonie

Originál vyrobeno v USA. Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energie.

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Keramická miska a kadidelnice AZURE COAST
759 Kč
Miska na šamanské svazky keramika černá
399 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Miska na šamanské svazky keramika bílá
399 Kč
Miska na šamanské svazky keramika tykrys
399 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

BÍLÁ ŠALVĚJ & YERBA SANTA vykuřovací svazek
159 Kč
YERBA SANTA šamanský vykuřovací svazek
149 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek střední 54-60gr
219 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek malý
129 Kč
JALOVEC šamanský vykuřovací svazek velký
399 Kč
nahoru