Miska se zlatými ornamenty, velká

Vykuřovací miska na nožičce z mosazi v černé barvě bohatě zdobená zlatými ornamenty. Vhodná k pálení všech vykuřovadel, kadidel, bylin a magických směsí.
Rozměry
8,5 cm
Materiál
mosaz
Průměr
9 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 507 Kč
Cena bez DPH 419 Kč

Návod: na dno kadidelnice doporučujeme nasypat nejprve vrstvu písku, na ní položit vykuřovací uhlík a zapálit ho. Nechat rozhořet a přidat kadidlo či jinou vykuřovací směs nebo bylinky.

Doporučujeme kadidelnici postavit na nehořlavý povrch nebo nehořlavou podložku (kovový tác apod.).

Dbejte zvýšené opatrnosti.

Alternativní zbožízobraz vše

Labdanum - Cist ladanový sušený Kréta
74 Kč
Sluneční chrám 20g
192 Kč
Přírodní bylinné uhlíky box (6balení,36ks)
410 Kč
Řecké chrámové kadidlo NOČNÍ KVĚT vykuřovadlo
94 Kč
Návod k použití

Návod: do vykuřovací misky je možné nasypat trochu písku kvůli stabilitě a izolaci. V kleštích zapalte uhlík a položte ho na síto na vrchu vykuřovací misky. Jakmile se celý uhlík rozžhaví/rozpálí vkládejte na něj, pomocí lžičky, jakýkoliv druh pryskyřice, dřeva, byliny nebo vykuřovací směsi.

Užijte si krásné vůně/kouř k činnosti pro které je určen/á :-)

Jakmile se vykuřovadlo spálí odstraňte ho z uhlíku (opatrně ho můžete lžičkou shodit do vykuřovací misky) a můžete vkládat další kousek vykuřovadla.

Po vypálení uhlíku (jeho části budou padat skrz síto na dno vykuřovací misky), nechte misku vychladnout. Poté ji vysypte do odpadu/koše. V případě, že jste použili na dno misky písek, můžete jej prosít přes kuchyňské jemné síto a použít ho znovu a znovu.

Dbejte zvýšené opatrnosti.

nahoru