BÍLÁ ŠALVĚJ & LEVANDULE vykuřovací svazek malý

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Získejte harmonii a klid ve svém prostoru s naším vykuřovacím svazkem Bílá šalvěj & Levandule! Bílá šalvěj je známá pro své očistné a ochranné účinky, které již staletí využívají šamani a duchovní učitelé. Tato posvátná bylina odstraňuje negativní energie, čistí prostor a přináší klid a rovnováhu do vašeho života. Levandule, s její jemnou a uklidňující vůní, dodává našemu vykuřovacímu svazku příjemný a harmonický prvek. Je známa svými relaxačními vlastnostmi a pomáhá uvolnit napětí a stres.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při použití našeho vykuřovacího svazku Bílá šalvěj s levandulí se můžete těšit na pročištění prostoru od negativních energií, uvolnění mysli a podporu harmonie ve vašem domově či pracovním prostředí.

Naše vykuřovací svazky jsou pečlivě vyrobeny z kvalitních bylinných složek, které jsou sbírány s respektem k přírodě a tradičním způsobem zpracovány. Každý svazek je ručně vázán a představuje spojení starodávných moudrostí a přírodní síly.

Přidejte do svého rituálu vykuřování jedinečnou kombinaci Bílé šalvěje a levandule a objevte sílu a harmonii, kterou mohou tyto byliny do vašeho života přinést.

Objednejte si nyní náš vykuřovací svazek Bílá šalvěj s levandulí a stvořte si vlastní posvátný prostor plný klidu a rovnováhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Délka: 10-11cm
Latinský název: Lavandula angustifolia, Salvia apiana
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20-24 g
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: