Hmoždíř Onyx velký

Velký, dekorativní hmoždíř z onyxu. Onyx je vynikající ochranný a uzemňující kámen. Přináší vytrvalost a životní sílu. Pokud pryskyřice, kousky dřeva a byliny nadrtíme v hmoždíři, mohou své aroma plně rozvinout.
Rozměry
10 cm
Materiál
Onyx
Průměr
10 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 431 Kč
Cena bez DPH 356 Kč

Drcení je velmi důležitou součástí rituálu vykuřování.

S kadidly je to stejné jako s kávou - čerstvě namletá je lepší. Jemný prach uvolňuje vůni a aroma rychleji. Pokud pryskyřice, kousky dřeva a byliny nadrtíme v hmoždíři, mohou své aroma plně rozvinout.

Onyx funguje jako vynikající ochranný a uzemňující kámen. Dokáže transformovat geopatogenní poruchy a pročišťovat i vzdálené zablokované energetické dráhy. Přináší vytrvalost a životní sílu. Udržuje v těle rovnováhu jin a jang. Onyx se používá pro ochranu, stejně tak na obranu před negativitou vědomě řízenou proti vám. Odráží zlo zpět k původci. 

Zatímco drtíte substanci v hmoždíři, můžete se v mysli soustředit navázat na vnitřní dialog s vykuřováním. Zaměstnáni drcením si můžete snadno promyslet téma, kterému se chcete věnovat a vhodně formulovat otázky či přání. Čím více soustředěné pozornosti tomu budete věnovat, tím lépe.

Alternativní zboží

Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM velký
1 390 Kč
Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM malý
489 Kč
ABALONE velká vykuřovací mušle EXTRA KVALITA na stojánku
669 Kč
nahoru