PURE LOVE aura sprej LÁSKA

Novinka
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Zvyšuje bezpodmínečnou lásku. Otevírá srdeční čakru a probozí nás k soucitu a porozumění. Aura sprej Pure Love zesiluje a harmonizuje lásku a porozumění. Pomáhá přechodu nesouladu či blokace k soucitu, integraci a expanzi... to vám umožní snáze prožívat bezpodmínečnou lásku a harmonii. Najděte svou lásku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše Aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

 

PURE LOVE aura sprej LÁSKA

Prohlubuje bezpodmínečnou lásku.
Otevírá srdeční čakru k soucitu a porozumění.

Pokud se cítíte uzavření lásce a porozumění, tento sprej je pro vás. Pomůže vám otevřít se situacím z místa soucitu a integrace, protože mění vibraci od oddělení a dualismu k jednotě a lásce.

Balipura Pure Love pracuje na zmírnění našich obranných mechanismů a umožňuje našim nejčistším lásčivým vibracím znovu se projevit v našich každodenních interakcích.

Tento úžasný sprej je jedinečný mezi našimi produkty, protože obsahuje přídavek důležitých balínských květin přímo do vody! Při použití si okamžitě připomenete sladké vůně balínských chrámů a obětí. Pure Love je nejoblíbenější směsí aury od Balipury, která vám přinese jedinečný zážitek z aromaterapie a pocit harmonie.

Jak použít

Použijte před meditací nebo jógu, nebo před jakoukoli práci s energetickým léčením. Je také skvělý před setkáním s milovanou osobou nebo když se chcete věnovat sebelásce.

Účinek je hlubší a účinnější, pokud se používá denně, protože trvá nějaký čas, než se Aura přizpůsobí vyšší vibrační úrovni. Čím častěji používáte po určitou dobu, tím hlouběji bude pracovat. Někteří lidé jsou citlivější než jiní... i když nemusíte cítit změnu, proces se určitě děje!

Receptura

Všechny ingredience v této formuli jsou zaměřeny na otevření vaší srdcové čakry. Krystaly, esenciální oleje, metody energetického léčení a dokonce i použití specifických vibrací zelené barvy během výrobní fáze a označování jsou všechny zaměřeny na otevření srdeční čakry.

Krystaly použité v této receptuře jsou dobré pro práci na sebelásce.

Růženín Chrysopras Jadeit Avanturín Amazonit
Největší léčitel lásky! Otevírá srdce všem typům lásky. Pomáhá zvýšit vaši sebelásku, obnovit sebevědomí a vyvážit emoce.

Otevírá a aktivuje srdeční čakru. Přináší milost, soucit a přijetí. Pomáhá přitahovat novou lásku a hojnost.

Prozřetelnost, Hojnost & Klid. Vytváří pokoj a zvyšuje lásku. Zvyšuje pozitivitu a prosperitu. Vrací harmonii a rovnováhu těla. Uklidňuje a vyrovnává duši. Umožňuje osobní růst a být pravdivý sám k sobě i k ostatním.

 

Oleje

Nag Champa Ylang Ylang Jasmín

Přináší očarující jemné sladké květinové tóny. Otevírá dveře k lásce.

Smyslný a radostný. Euforický, uklidňující, povznášející a afrodiziakum.

 

Složení: Voda (aqua), alkohol, Olej z květů Odorata (ylang ylang), Michelia Alba D.C (Champaka) olej, Absolutní olej z jasmínových květů (Jasminum Grandiflorum)*

*pěstováno organicky

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Afrodiziakální, Léčení a uzdravení, Pro lásku, Projasnění, Sebevědomí, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Země původu: Bali
Vhodné pro: aktivaci čtvrté čakry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: