BIRTHING aura sprej ZNOVUZROZENÍ

Novinka
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Život je plný změn a nových začátků, plný výzev, ale také plný potenciálu. S Birthing aura sprejem můžete tyto změny přivítat s otevřenou náručí a lehkostí. Od těhotenství a mateřství,  přes zrození nových projektů až po adaptaci na nové životní situace vám tento spray vám poskytne potřebnou podporu. Každý z nás prochází fázemi změn a přizpůsobení se těmto novým životním okolnostem vyžaduje jak fyzickou, tak emocionální adaptaci. Znovuzrození pracuje s vaším tělem i duchem, aby vám pomohl nalézt rovnováhu a přijmout tyto změny s klidem a jistotou. Vybrané krystaly v této směsi jsou jako průvodci vaší regenerací a obnovy. Pomáhají udržovat vás v pohybu, abyste neztratili sílu a elán, který potřebujete k dosažení svých cílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA  - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí Aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

BIRTHING aura sprej ZNOVUZROZENÍ

Změna životních okolností, zrození projektů,
Manifestace kreativity.

Znovuzrození sprej pomáhá vytvářet a přizpůsobovat se novým životním okolnostem... od těhotenství a mateřství, přes materializaci projektů až po adaptaci na nové životní situace.

Orientujte se změnami životních okolností s podporou a lehkostí. Adaptace na nové životní okolnosti vyžaduje fyzickou adaptaci z jednoho stavu bytí do druhého. Jelikož jsou naše těla tak ovlivněna měsícem, také tempo regulující pulsy, cirkadiánní / duralové tekutinové rytmus, menstruační rytmus a různé tekutiny v těle (včetně mateřského mléka) proudí a mění se. Například lety mezi různými časovými pásmy, mají vliv na tyto rytmusy. Konkrétní krystaly v této směsi podporují naše přirozené biorytmy a pomáhají při regeneraci a obnově, aby udržely správnou chvíli pro změnu.

Sprej je také skvělý pro poskytování energetické podpory budoucím matkám – před, během a po porodu. Použitím ho k energetickému čištění a nabití Aury těhotné ženy ochrannými, vítajícími a milujícími energiemi jí pomáhá hladkému přechodu do této nové životní fáze, zatímco ji podporuje, aby prožila porod s otevřeností, odvahou a flexibilitou. Malachit a ametyst byly tradičně používány porodními asistentkami (Doulas) k „ochraně“ matek při porodu.

Obohacování vitality a schopnost materializovat a zakotvit své tvůrčí nápady pro přivítání projektů a dětí z místa lásky a sebeúcty je darem tohoto spreje. Pokud čelíte jakékoli změně životních okolností, jako je ztráta, změna bydliště, stání se rodičem, přestěhování do jiné země, přijetí domácího mazlíčka atd., pomáhá vám přejít tyto okamžiky s pocitem posíleným láskou. Měsíční kámen je klíčový krystal zahrnutý do této směsi a je skvělý pro posílení spojení s vaší kreativitou a ženskou (tvořivou) energií.

*Vyhněte se použití během prvního trimestru.

Jak použít

Nastavte si svůj záměr a udělejte si velký nádech, nebo se jednoduše uvolněte a vyčistěte si mysl. Rozstříkejte několikrát nad svou hlavou a nechte mlhu padnout kolem vás.
Několik sekund ji nechte vdechovat. Používejte několikrát denně pro efektivní znovuzačlenění.
Může být používáno po delší dobu k podpoře hlubší transformace.
Pouze pro externí použití - nepřijímejte vnitřně.

 

Receptura

Všechny ingredience jsou zaměřeny na vytvoření energetické podpory pro manifestaci nového. Od krystalů po vůně a dokonce použití jemného růžově fialového odstínu pro označení. Veškerý důraz je kladen na přitahování podpory z éteru do fyzického světa.

*Abychom splnili licenční a produktové směrnice v mnoha zemích, buďme jasní v tom, že nepředkládáme žádné tvrzení o použití jako pomoc při těhotenství nebo porodu. Naše produkty působí na Auru. Porodní Aura Spray obsahuje levandulový esenciální olej, takže doporučujeme, aby ženy nepoužívaly během prvního trimestru těhotenství, v souladu s obecnými směrnicemi pro používání aromaterapeutických produktů během těhotenství.

Krystaly vybrané pro Znovuzrození jsou zvláště podporující a povzbuzující.

Ametyst
Chryzokol Malachit
Nabízí ochranu a stabilitu, pomáhá s božským spojením a očištěním, uvolňuje fyzické a emocionální napětí.

Posilování vnitřní Bohyně. Eliminuje myšlenky založené na strachu. Přináší mír mysli a srdci, a klid uprostřed situací neustálé změny. Ulevuje od strachů spojených s porodem. Nové začátky. Inspiruje vůli a sebevědomí. Motivuje k proměně budoucích ambicí v současnou realitu.

 

Silný emocionální čistič, také známý jako „porodní kámen“; otevírá srdce pro přijímání lásky.

 
 
Měsíční kámen Křišťál Růženín
Božská ženskost • Nové začátky • Osud. Ať už hledáte posílení plodnosti, smyslnosti a kreativity, zrození nového projektu nebo jen nový začátek. Hramonizuje váš přirozený rytmus s měsícem. Uvolňuje stres, strach a napětí během porodu.

Znám jako léčivý krystal. Obsahuje celé spektrum světla, působí na každé energetické úrovni a přináší tělo do rovnováhy a harmonie. Silně posiluje a stabilizuje energetická pole těla.

Sedmá čakra - je známa svou mocí duchovního spojení a vytvářením pocitu spokojenosti. Vytváří ochranný štít světla kolem těla.

 

Oleje

Vanilka Pelargonie vonná
Levandule

Energizuje a znovuaktivuje tok energie přes čakry.

Lehký, smyslný a vyrovnávající. Podporuje pocit bezpečí a intimity. Uklidňující a vyrovnávající. Podporuje klid. Používá se při emocionálním přetížení, napětí a panice.
Šalvěj Jasmín
Olej ze šalvěje. zlepšuje náladu, uvolňuje a uklidňuje nervové napětí, ulevuje od stresu a úzkosti, vyrovnává hormony a reguluje spánek.
Euforický, uklidňující, povznesený a afrodiziakální. Harmonie a potěšení. Používá se proti strachu a apatii.

 

Složení: Voda (aqua), Alkohol, Výtažek z květu Plumeria Alba (Frangipani), Olej z kadidla (Frankincense), Olej ze sladké pomeranče (Citrus Aurantium Dulcis) ze sladké pomeranče

*Certifikovaný ekologický

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Harmonizace, Kreativita, Léčení a uzdravení, Posílení, Projasnění, Prosperita, Sebevědomí
Země původu: Bali

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: