LET GO aura sprej UVOLNĚNÍ

Novinka
475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Skladem

Někdy je potřeba uvolnit prostor ve svém energetickém poli, abychom mohli přivítat nové pozitivní energie a možnosti. Náš aura sprej Uvolnění vám pomůže právě s tím. S jemnou a přírodní metodou vám pomůže uvolnit se od nechtěných emocí, návyků nebo přesvědčení, které vás již neposlouží. Stačí si uvědomit tyto aspekty a klidně je nechat odejít, čímž vytvoříte prostor pro nové zážitky a pozitivní změny. S naším aurickým sprejem se můžete těšit na osvěžení a energetické očištění, které vás připraví na nové a vzrušující možnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA  - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí Aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

LET GO aura sprej UVOLNĚNÍ

Uvolnění nechtěných emocí, návyků, omezujících přesvědčení a připoutání.

Naše energetické pole má určitou kapacitu a objem. Často je nutné prostor uvolnit tím, že se zbavíme toho, co nám již neslouží, čímž vytvoříme více místa pro nové věci, které mají přijít. Nechat přirozeně odejít něco, co nám již neslouží či dokonce ubližuje, znamená léčit emoce nebo pocity tím, že to uvědomíme či uznáme a uvolníme to/necháme to odejít.

Často se za těmito připoutanostmi skrývá strach, který má tendenci držet se toho známého, spíše než důvěřovat a pustit se, aby mohlo přijít něco nového.

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy se vám opakují  myšlenky a zážitky na určité situace, a přáli jste si, aby přestaly? Máte někdy opakující se myšlenky na minulé vztahy nebo zážitky, které se časem nemizí? Původ našich strachů je někdy obtížné určit a dokud nejsou propuštěny z hlubin, mají tendenci se opakovat.

Tento aurický sprej pomáhá uvolňovat nechtěné emoce, návyky, strachy a připoutanosti.

Jak použít

Alchymisté a duchovní hledači věří, že uvolnění energie směřuje na západ, když slunce zapadá a vstup nové energie do Aurického pole přichází od východu (když slunce vychází). Možná budete chtít stát směrem na západ před nastříkáním..... udělejte 3 hluboké nádechy, vizualizujte, jak se osvobozujete od vašecho starého a nechtěného balíku emocí a jak se cítíte lehčí.

Receptura

Všechny složky aura spreje Uvolnění jsou zaměřeny na to, aby vám pomohly nechat odejít nechtěné energie. Krystaly, éterické oleje, metody energetického léčení a dokonce i použití konkrétních vibrací fialové barvy při výrobě a označování láhve, vše je zaměřeno na zpracování emocí a energií, aby se uvolnila připoutanost, ke které jsme si zvykli, a abychom je nakonec s jistotou mohli nechat odejít.

Vybrané krystaly pro Uvolnění jsou zvláště mocné pro uvolnění nechtěných emocí

Sodalit
Křišťál Ametyst
Podporuje nás v tom, abychom mluvili pravdu a rozvíjeli věrnost sami sobě. Pomáhá vám poznat, co je vaše a co není. Pomáhá rozlišit, co si nechat a co uvolnit. Je znám jako "mistr uzdravování" a energizuje a znovu aktivuje tok energie mezi čakrami a po celém aurickém poli.
 
Je známý pro svou sílu duchovní ochrany, vnitřní sílu a jasnost mysli. Je přirozeným uvolňovačem traumatu a ochráncem.

 

Oleje

Grep Skořice
Pomáhá uvolnit sebekritiku a zlehčuje ducha. Podporuje přijetí sebe sama a sebevědomí. Čistí uvězněné emoce minulých traumatu.

 

Složení:  Voda (aqua), Alkohol, Citrus Paradisi (Grep) Kůra Olej*, Cinnamomum Cassia Listový Olej*

*Certifikováno jako organické

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Země původu: Bali
Vhodné pro: odstranění špatných energií, sedmá čakra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: