Aroma Roll-on ČAKROVÝ s Lapis lazuli

Novinka
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem

Vůně čakrové kuličky s praktickým rollerem z Lapis lazuli byla namíchána tak, aby synergicky působila na všech 7 hlavních čaker. Tato silná směs čistých esenciálních olejů doplněných energetickými vibracemi krystalů vaše čakry rychle vyváží a zharmonizuje. Budete se cítit naplněni energií a harmonií, ať jste kdekoli. Oživte své čakry a prožijte každý okamžik s klidem a rovnováhou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krystalová směs esenciálních olejů v praktickém Roll-on balení s přírodní kuličkou z modrého Lapis lazuli.

7 čaker mocně obnovuje celkový tok energie v těle a následně mezi naším tělem a vnějším okolím.

Unikátní směs esenciálních olejů vám pomůže vyvážit všech 7 čaker a uvést je do harmonické rovnováhy. Při pravidelném používání čakrové kuličky bude vaše energie volně proudit dovnitř a ven podle potřeby.

Pokud cítíte stres a disharmonii v kterékoli ze svých čaker, naneste roller na vaše pulzní body a obnovte tak svou rovnováhu bez námahy.

Uzemňující vůně kadidla podporuje meditaci a modlitbu, sladký pomeranč přináší příjemné osvěžení a romantické tóny exotické plumérie podporují lásku, touhu a smyslnost.

Praktické aroma rollery jsou oblíbeným způsobem dnešní moderní aromaterapii. Pro jejich velikost je můžete mít pohodlně stále u sebe – v kabelce, v kapse, v práci, na cestách a použít je kdykoliv potřebujete.

Vůně:

sladká, citrusová, květinová

  • 100 % přírodní
  • čisté esenciální oleje
  • vhodný pro vegany
  • *Certified Organic

Roll-on je během 21 nocí nabíjen mocnými energiemi krystalů (Lapis lazuli, granát, karneol, citrín, olivín, modrý krajkový achát a ametyst). Očištěn a zasvěcen během speciálního rituálního obřadu na Bali.

Kulička rolleru je z pravého Lapis lazuli. Po vyprázdnění oleje můžete kuličku Lapisu z lahvičky vyjmout a použít jako šperk nebo talisman. Nebo si lahvičku uschovejte, lze jí znovu naplnit.

Jednoduché použití

Kdykoli si přejete vyvážit a posílit čakrový systém, vmasírujte malé množství olejové směsi do každé oblasti čakry nebo pomocí kuličky naneste na pulzní body (zápěstí, spánky, krk). Prociťte, jak tato směs olejů stimuluje tok energie z jedné čakry do druhé a zanechá vás ve stavu blaženosti. Můžete použít i na oděv, pokud je vám to příjemné. Opakujte několikrát za den podle potřeby. 

Každá lahvička je plněna nejvyšší kvalitou esenciálních olejů a krystalů, aby vám poskytla jedinečný zážitek z aromaterapie. S našimi Aroma Roll-on kuličkami můžete mít harmonii těla a mysli po ruce kdykoli a kdekoli. Stačí je pohodlně vzít do kabelky nebo kapsy a vychutnat si klid a pohodu na cestách.

Složení: Prunus Amygdalus Dulcis (sladký mandlový) olej, extrakt z květů Plumeria Alba (Frangipani), Olibanum (kadidlo) olej*, Citrus Aurantium Dulcis (sladký pomeranč) kůrový olej*

Užití

vyrovnání čaker, harmonizace a rovnováha toku energie, odstranění energetických blokád, vnitřní rovnováha

Přidejte náš čakrový roller do své wellness rutiny. Spojte vůni s meditací, jógou, krystalovým léčením nebo svým wellness rituálem pro holistickou pohodu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: