SPACE CLEARING aura sprej OČIŠTĚNÍ

Novinka
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Vítejte v našem prostředí harmonie a klidu! Naše Space Clearing Aura Spray Očištění je jako osvěžující vítr, který odvane všechny husté a těžké energie z vašeho prostředí a otevře cestu pro lehkost, radost a pozitivitu. Tento účinný sprej je speciálně navržen k tomu, aby proměnil vaše domácí i pracovní prostory v místa klidu a míru. Jeho jemná, ale účinná směs se postará o to, že disharmonické energie budou neutralizovány a nahrazeny lehčími a jasnějšími frekvencemi, které vás povznášejí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA  - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí Aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

SPACE CLEARING aura sprej OČIŠTĚNÍ

Energetický čistič pro domovy a pracovní prostory.
Vytváří klid a mír v domácím a pracovním prostředí.

Znáte ten pocit tíhy ve vzduchu, když se prostor kolem vás zdá být stísněný a nevítaný? To je znamení, že je čas pro aura sprej Očištění. Tato úžasná směs vám pomůže otevřít a rozšířit prostor kolem vás, uvolnit energii a harmonii, kteru potřebujete. Díky pečlivě vybraným esenciálním olejům s antiseptickými vlastnostmi se nejen zbavíte nežádoucích energií, ale také povzneste a očistíte své prostředí. Dejte svému domovu a pracovnímu prostoru tu správnou dávku energie a vytvořte prostor pro pozitivitu a svěžest s naším Prostorovým čištěním.

Přineste do svého života více světla a pozitivní energie s naším Space Clearing Aura Spray!

Jak použít

Nastříkejte spray volně do prostoru a nastavte svůj záměr pro vyčištěný prostor. Udělejte pár hlubokých nádechů a výdechů.

Tento sprej můžete použít v jakémkoli prostoru, například doma, kolem vaší pracovní plochy, nad stolem, který jste připravili na večírek, na veřejných místech nebo ve vašem obchodě, nebo nastříkejte kolem vaší hotelové místnosti a ložního prádla, když cestujete.

Můžete také nastříkat na tělo, protože všechny přísady jsou 100% přírodní.

Osobně ho používáme kolem svého těla, když se cítím mentálně unavený, abych obnovil a oživil své energetické pole.

Majitelé obchodů také hlásí skvělé výsledky v prostředích, kde lidé přicházejí a odcházejí, přinášejí různé emoce, myšlenky a vibrace, které mohou ovlivnit zkušenost vašich zaměstnanců a zákazníků v prostoru.


Receptura

Všechny přísady v této formuli jsou zaměřeny na rozbití hustých energií. Od krystalů po vůně, výběr esenciálních olejů a dokonce použití světle modré barvy pro označení lahve. Všechno úsilí tohoto spreje je zaměřeno na rozbití stagnace a zvýšení šťastného a živého proudu.

Vybrané krystaly pro Prostorové čištění jsou zvláště silné v odstraňování hustých energií.

 

Herkimer diamond
Jantar Selenit Turmalín Citrín
Nejsilnější ze všech křišťálových krystalů. Jsou dokonalými vodiči univerzální životní síly, když jsou použity k čištění prostor.

 

Čistí auru. Umoužňuje vyšším vibracím vyvážit a rozptýlit negativní energii. Čistí prostředí.

 
 
Náš oblíbený! Matka všech čisticích kamenů. Tak silná, že je tradičně používána k čištění ostatních čisticích kamenů! Přeměňuje negativní energie. Čistí a chrání váš tělo a domov. Talisman chránící prostory, protože působí jako světelný štít. Nese energii Slunce a radikálně zvyšuje vibrace.

 

Oleje

Citrón Tea tree Šalvěj bílá
Šalvěj lékařská Levandule

Osvežující a očišťující. Zvyšuje důvěru, jasnost a koncentraci. Silný čistič místnosti fyzicky i energeticky.

Antiseptický, osvěžující a čistící. Posiluje energetické hranice. Euforický čistič. Stimuluje jasnost a ukotvení, užitečný pro přeměnu obav a depresivních energií. Uvolňuje emocionální stagnaci. Zesiluje spojení mezi vědomou a nevědomou mysli. Uklidňující a vyvažující. Skvělá pro podporu klidu místo emocionálního přetížení nebo paniky.

 

Složení: Voda (aqua), Alkohol, Olej z listů čajovníku (Melaleuca Alternifolia), Olej z citronového čajovníku (Leptospermum Petersonii), Olej z citronové kůry (Citrus Medica Limonum), Levandulový olej (Lavandula Angustifolia), Olej z šalvěje muskatové (Salvia Sclarea), Olej ze šalvěje lékařské (Salvia Officinalis)

*Certifikováno organické

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Posílení, Projasnění, Proti stresu, Sebevědomí, Silná očista
Země původu: Bali
Vhodné pro: očistu prostor, aktivace páté a šesté čakry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: