7 CHAKRAS aura sprej ČAKRY

Novinka
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Představujeme vám náš mocný sprej na auru, který revitalizuje a léčí skrze vaše energetické pole. Tento jedinečný sprej byl pečlivě smíchán tak, aby působil na všech 7 hlavních čaker, harmonizoval je a vyvážil. Díky němu se budte cítit celiství a naplněni životní energií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA  - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí Aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

7 CHAKRAS aura sprej ČAKRY

Odtraňuje bloky v čakrách. Harmonizuje a vyvažuje tok energie.

Objevte energetickou harmonii s naším aura sprejem.  Představte si neviditelné kruhové body energie, které se táhnou podél vaší páteře, od kostrče až po temeno vaší hlavy. Tyto body, nazývané čakry a jsou spojeny s vašimi orgány. Vyzařují energii, která udržuje váš životní systém v harmonii. Jsou zodpovědné za tok životní energie, který prochází vaším tělem - známý také jako chi, qi nebo prana.

Ale co se stane, když tyto energetické toky zablokují stres, obtíže a negativní vlivy každodenního života? Vaše fyzické, emocionální a energetické tělo se může cítit ztracené, zaseknuté a neurčité.

Naštěstí máme pro vás řešení. Naše Aura spreje obsahují sílu 7 krystalů, každý pečlivě vybráný pro svůj jedinečný vliv na odpovídající čakru. Tyto spreje vám pomohou znovu oživit a harmonizovat vaši auru, aby vaše energie proudila volně a vy jste se cítili vyvážení a plní síly. Představte si pocit klidu, harmonie a vitality, který se vám dostane, jakmile se vaše čakry znovu sladí a vy se cítíte propojení s vaším vnitřním já.

Objevte sílu energie a harmonie s našimi Aura spreji a vraťte se zpět k pocitu celistvosti a životní síly.

Systém čaker

První 3 čakry jsou čakry „hmoty“ a mají spíše fyzickou povahu:

  1. Muladhara - oblast od hráze nahoru přes tlusté střevo, močový měchýř a první tři obratle. Čakra stability, bezpečí a základních potřeb. Když je vyvážená, cítíme se bezpečně, zajištěně a nebojácně.

  2. Svadhisthana - oblast od místa nad stydkou kostí až pod pupík. Čakra sexuality a kreativity. Když je vyvážená, cítíme se expresivní a kreativní.

  3. Manipura - oblast od pupku po kost hrudní. Čakra osobní síly. Když je vyvážená, cítíme se silní, posílení a sebevědomí.

Čtvrtá čakra, Anahata, slouží jako „most“ mezi tělem, myslí, emocemi a duchem. Po práci s prvními třemi fyzickými čakrami se můžeme plněji otevřít duchovním čakrám. Fyzické a duchovní se spojují v Anahatě.

  1. Anahata - vyzařuje z bodu mezi prsy. Čakra spojení mezi hmotou a duchem, láskou a spojením. Když je vyvážená, cítíme se bezpečně ve vlastní lásce a otevřeni životu.

Poslední 3 čakry jsou „duchem“ a mají spíše éterickou povahu:

  1. Vishuddha - oblast krku, štítné žlázy, příštitné žlázy, čelist, ústa, jazyk. Čakra verbálního projevu. Když je vyvážená, můžeme snadno mluvit o naší nejvyšší pravdě.

  2. Ajna - bod mezi obočím (také nazývaný „třetí oko“). Čakra intuice. Když je vyvážená, důvěřujeme svým instinktům.

  3. Sahaswara - koruna hlavy. Čakra osvícení. Když je vyvážená, cítíme se spojeni se svým vyšším já, ostatními a konečně s Božským.

Více o čakrách se dočtete zde

Jak použít

Použijte tak, že sprej držíte u kořenové čakry a rozstřikujete nahoru směrem ke koruně hlavy. Pokud se cítíte přitahováni nebo si uvědomujete blokádu na určitém bodě čakry, můžete se k němu vrátit a znovu postříkat. Nastavte svůj záměr, udělejte 3 hluboké nádechy a uvolněte se, zatímco obnovujete pocit harmoinckého toku v sobě.


Receptura

Všechny ingredience v tomto speji jsou zaměřeny na harmonizaci a aktivování 7 hlavních čaker. Od krystalů po aroma, výběru éterických olejů a dokonce použití zlaté barvy na štítku... vše je zaměřeno na to, aby čakry fungovaly optimálně a v harmonii.

Vybrané krystaly pro 7 čaker jsou zvláště mocné pro harmonizaci a přirozený tok energie v čakrách. 

Granát
Karneol Citrín Peridot
První čakra - zdraví, bezpečí a energie. Zajišťuje plynulý tok energie na začátku její cesty tělem. Odemyká příjem a vrácení energie z Matičky Země.

Druhá čakra - emoce. Živý kámen, který posiluje sebevědomí a sebeprojev. Vedení a odvaha jsou zlepšeny a stimulována motivace.

 

Třetí čakra - zvyšuje vibraci aurického pole k vyvážení energie našeho ega.

 
 
Čtvrtá čakra - veselý a povznášející kámen. Září jako světelný paprsek, který usnadňuje bezstarostné vibrace lásky a porozumění.
Achát modrý Lapis Lazuli Ametyst
Pátá čakra. Pomáhá nám vrátit se do našeho přirozeného stavu radosti. Jemný a uklidňující, podporuje komunikaci.
 Šestá čakra - třetí oko Zvyšuje vhled, povědomí a vnitřní pravdu. Probouzí třetí oko.
Sedmá čakra - je známa svou mocí duchovního spojení a vytvářením pocitu spokojenosti. Vytváří ochranný štít světla kolem těla.

 

Oleje

Kadidlo Pomeranč Frangipani

Pevná a uklidňující vůně podporuje meditaci a modlitbu. Působí na zakotvení nižších čaker díky svým hluboce zemitém tónům.

Nádherně povzbudivá vůně osvěžuje střední čakry. Romantické, exotické tóny působí na vyšší čakry, usnadňují pocit otevřenosti v dávání a přijímání lásky.

 

Složení: Voda (aqua), Alkohol, Výtažek z květu Plumeria Alba (Frangipani), Olej z kadidla (Frankincense), Olej ze sladké pomeranče (Citrus Aurantium Dulcis) ze sladké pomeranče

*Certifikovaný ekologický

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Harmonizace, Kreativita, Léčení a uzdravení, Posílení, Pro lásku, Projasnění, Prosperita, Sebevědomí, Uvolnění, uklidnění
Země původu: Bali
Vhodné pro: harmonizace včech čaker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: