PROTECTION aura sprej OCHRANA

Novinka
475 Kč 392,56 Kč bez DPH
Skladem

Zažijte sílu ochrany s naším aura sprejem "Ochrana". Tento jedinečný sprej nejenže zarovnává a léčí vaše tělo skrze auru, ale také vám poskytuje pocit bezpečí a klidu. Jednoduše postříkejte sprej nad hlavou a kolem své aury a nechte ho působit. Vyrobeno s vulkanickou pramenitou vodou, vyčištěnou energetickým léčením a nabitou energií krystalů, tento sprej je skutečným klenotem péče o vaše energetické pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALIPURA  - aura spreje

Představte si, že máte svůj vlastní ochranný štít, který vás obklopuje a chrání před každodenními negativními vlivy a projekcemi ostatních. Aura spreje jsou právě tímto ochranným štítem, který vám pomáhá udržet vaše energetické pole v rovnováze a posiluje ho, aby vibrovalo na vyšší a stabilnější frekvenci.

Zda jste se někdy ocitli v nepříjemné situaci nebo místě, kde jste cítili nepohodlí? Možná jste se cítili nejistě poblíž určitých lidí nebo jste toužili po větší síle a sebejistotě v určitých situacích. Aura spreje jsou právě pro vás, aby vám pomohli vytvořit pevnější hranici mezi vámi a světem, abyste se mohli lépe bránit proti negativním vlivům a komentářům.

Když je vaše aura v optimálním stavu, je jako lesklé vejce kolem těla, ale když je přetížená, může se jevit spíše jako houba - propustná a nekonzistentní. Ale s pomocí Aura sprejů můžete začít podporovat vaši energii a posilovat ji, čímž se stane odolnější proti „pohlcování“ nechtěných vibrací a negativních energií

Získáte pocit bezpečí a síly, abyste mohli žít svůj život s větší jistotou a klidem. Vaše aura se stane světelným bodem, který rozpouští každou negativitu a odrazí ji zpět do světa. A protože máte tento ochranný štít, budete mít více možností prožívat svět plný radosti a lásky, bez obav o negativní vlivy.

PROTECTION aura sprej OCHRANA

Čištění a zvýšení energie. Světelná ochrana.
Harmonizace a posílení třetí čakry.

Udržujte svoji auru v bezpečí a vyváženosti s naším Aura sprejem Protection. Nižší čakry jsou klíčem k udržení síly a stability, což umožní váš nervový systém uvolnit napětí a transformovat negativní energie. Doporučujeme zaměřit se na třetí čakru, abyste maximalizovali účinek naší ochranné směsi. Vizualizujte si svůj vlastní živý, žlutě lesklý ochranný štít kolem sebe, který zadržuje nežádoucí energie a propouští pouze to, co si přejete. Otevřete se síle ochrany s naším Aura sprejem Protection ještě dnes.

Vyrobeno s vulkanickou pramenitou vodou, vyčištěnou energetickým léčením a obohaceno o energii krystalů. Směs je vyvážena vibračním zvukovým procesem a požehnána balínskou kněžkou při úplňku. Používejte 2 až 4krát denně pro hlubší účinek."

Jak použít

Používejte sprej Protection ráno, protože vás nabije energií. Je dobré použít před důležitými setkáními s blízkými nebo svým nadřízeným, abyste mohli s jistotou mluvit pravdu.

Pro dlouhodobější účinek doporučujeme používat pravidelně. Doporučujeme vám používat ve vaší každodenní rutině, abyste přeškolili své energetické pole. Používejte dva až třikrát denně pro hlubší proces.

Velmi užitečné je aplikovat před náročnými zkouškami, důležitými obchodními schůzkami, jakýmkoli obtížným událostem, jako jsou právní řízení nebo obtížné telefonáty, veřejné vystoupení nebo vystoupení... nebo jednoduše použijte před upřímnou konverzací s blízkým. Účinek je zvláště pozorovatelný u těch, kteří pracují s veřejností nebo v rušných prostředích, jako jsou obchody, školy nebo velké kanceláře.

Receptura

Všechny ingredience v této formuli jsou zaměřeny na pomoc při ochraně a pocitu ochrany. Krystaly, esenciální oleje, metody energetického léčení a dokonce i použití konkrétních vibrací barvy žluté během výroby a označování jsou zaměřeny na zvýšení a tím i ochranu vibrace vašeho Aurického pole.

Kameny vybrané pro směs Protection jsou zvláště užitečné k vytvoření jasných hranic mezi vámi a světem, umožňují vstup toho, CO CHCETE do vašeho pole a pomáhají vám udržovat nechtěné pryč.

Citrín Turmalín Tygří oko Křišťál
Chráni a čistí od negativní energie v těle a domově. Chráni a čistí od negativní energie v těle a domově.

Ochrana, stabilizace a zakotvení pro tělo a domovy. Zvyšuje sebe disciplínu a osobní sílu.

Energetizuje a znovu aktivuje rychlost a tok energie skrze čakry.

 

Oleje

Levandule Citronová tráva Eukalyptus Limeta Máta

Zklidňuje a vyvažuje pro dosažení klidu. Rozptýluje emoční přetížení, napětí a paniku.

Osvěžuje a omlazuje, pomáhajíc vám překonat stres, strach a smutek, abyste zažili radost. Na fyzické úrovni je to silný antivirotikum a antimikrobiální prostředek, na energetické úrovni odpuzuje maligní energie.

Energizuje, čistí ducha, mysl a Auru.

Rozptyluje melancholii a podporuje optimismus. Osvěžující.

 

Složení: Voda (aqua), Alkohol, Olej z levandule úzkolisté (Lavandula Angustifolia), Olej ze citronové trávy vonné (Cymbopogon Schoenanthus), Olej z listů eukalyptu Radiata (Eucalyptus Radiata), Olej z limetky obecné (Citrus Aurantifolia), Olej z máty peprné (Mentha Piperita).

*Certifikovaný organický

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BaliPura
Objem: 100 ml
Užití: Kreativita, Meditace, Ochrana, Posílení, Projasnění, Prosperita, Sebevědomí, Silná očista
Země původu: Bali
Vhodné pro: aktivaci třetí čakry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: