PELYNĚK STEPNÍ šamanský vykuřovací svazek velký

439 Kč 391,96 Kč bez DPH
Skladem

Pelyněk stepní je tradiční posvátná šamanská bylina se všestranným využitím. Vykuřuje se k očištění, ochraně, uzdravení, zasvěcení, projasnění a meditacím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiánský obřad vykuřování šamanskými svazky z posvátných bylin Jižní Ameriky se provádí za účelem očištění atmosféry od negativních vlivů a energií.

Rozdmýcháváním kouře (rukou nebo pírkem) ze zapálené byliny a hlasitým odříkáváním děkovných modliteb, dosáhnete dokonalého očištění od všech energetických nečistot, smutku, úzkosti, negativních myšlenek, nechtěných energií a emocí, které na vás, nebo ve vašem prostoru ulpívají a znovu si tak oživíte svůj životní prostor.

Pelyněk stepní (Artemisia tridentata):

pelyněk stepní, známý jako "černá šalvěj", je aromatický keř z rodu pelyňkovitých, který se nachází na západě Severní Ameriky a domorodými indiány je tradičně spalován v rituálech věštění a projasnění snů. Ideální bylinka pro meditace a duchovní činnost.

  • při vykuřování vydává příjemnou, teplou, sladce bylinnou, lehce kafrovitou a uklidňující vůni 
  • používejte pro vyčištění atmosféry, prostoru, aury a mysli od negativních energií a nežádoucích myšlenek
  • ochrana osob, míst a předmetů před nežádoucími vlivy, k zahnání zlých duchů a démonů
  • otevírá vědomí, projasňuje sny, napomáhá věštění a divinaci, posiluje a rozvíjí intuici
  • pelyněk je spojován s Měsícem, řeckou bohyní Artemis, čistotou a ženskou energií, napomáhá nám spojit se se svou vnitřní ženou a sladit mužskou a ženskou energii do vzájemné rovnováhy
  • odpuzuje hmyz - náš tip: pravidelně vykuřujte pelyňkem váš šatník před moly a jiným nežádoucím hmyzem
  • šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100 % přírodních ekologických bylin a jsou zdrojem pozitivní energi

Návod k použití: Šamanský svazek zapalte a položte do vykuřovací misky na šamanské svazky nebo vykuřovací mušle. Po zapálení a rozdmýchání  produkují silný kouř, který se používá k čištění těla, domů, kanceláří nebo předmětů. Pokud kouř používáte k vlastní očistě, rukama si ho přitáhněte k srdci, přetáhněte přes hlavu, po pažích a táhněte okolo nohou dolů k zemi. Představujte si, jak vás bylinný dým očišťuje a posiluje. Nakonec postavte kadidelnici se svazkem bylin na zem a nechte ho dokouřit. Dým tak nabídnete jako dar danému místu a jeho energii. Po kouření se svazek udusí v písku a uloží se pro pozdější použití.

Šamanské svazky jsou vyrobeny ze 100% přírodních rostlinných látek, které jsou shromažďovány ekologickým způsobem. Rostliny se nepoškozují. Tyto balíčky jsou zdrojem energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Užití: Kreativita, Meditace, Ochrana, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 50 g
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: