Kadidelnice železný kotlík KVĚT ŽIVOTA

>
Fantastické spojení magických prvků kovu, zlaté barvy a posvátného symbolu Květu života propůjčuje této nádherné kadidelnici hluboký nádech mystiky. Lehčí a velmi praktický železný kotlík můžete využít nejen jako kadidelnici pro vykuřování všech vašich oblíbených vykuřovadel, kadidel, pryskyřic, dřev a směsí, ale i k dekoračním a ozdobným účelům.
Rozměry
výška 8,5 cm, ø 10 cm
Váha
0,21 kg
Materiál
slitina železa
Barva
černá, uvnitř měděná
Vhodné pro
vykuřování, obřady, rituály, dekorace
Vykuřování
kadidlo, pryskyřice, byliny, vonná dřeva a směsi, šamanské svazky
Příslušenství
včetně písku k vykuřování
dostupnostskladem
Cena s DPH 293 Kč
Cena bez DPH 242 Kč

Tradiční kotlík patří v magii k nejstarším rituálním předmětům. Symbolizuje čistou lásku, znovuzrození, plodnost, tvořivost, přijímání, harmonické sjednocení ohně a vody, přeměnu, stále se opakující cykly, životní sílu a energii.

Alchymisté používali masivní litinové kotlíky pro přípravu rituálních pokrmů, nápojů, lektvarů a odvarů z kořenů i bylin. Pomocí kotlíku uskutečňovali procesy transformace -- přeměňovali v něm energii na další, výše vibrující. V kotlíku se síly mohou sjednocovat, rozpouštět, osvobozovat a měnit. Magický kotel se umisťuje doprostřed rituálního místa a představuje ženskou polaritu. Vaření a míchání bylinek, rostlinek a nejrůznějšího koření bývalo doprovázeno aktivováním přírodních sil, kouzelnými formulemi a zpěvem manter. Takto připravené a energeticky nabité nápoje i pokrmy byly hodnotné a požehnané nejen pro fyzické tělo, ale i duši a magii přírody.

Kotlíky se s oblibou využívají i k účelům vykuřování, kterému dodávají fantastické kouzlo a zvláštní magickou sílu, charakteristickou pro symbol, kterým jsou ozdobeny.

Kadidelnice kotlík Květ života:

 • lehčí železný kotlík s magickým kouzlem a vnitřkem v měděné barvě, která dodá vašemu vykuřovacímu obřadu mystický nádech
 • na třěch zdobených izolačních nožkách, s praktickými držadly pro snadný přenos a manipulaci
 • kotlík je z obou stran filigránově zdobený bílým symbolem Květu života, který propůjčuje celému rituálu svou sílu a energii
 • Květ života je prastarý harmonizační symbol posvátné geometrie, který svými mocnými a magickými vibracemi intenzivně působí na své bezprostřední okolí. Vyzařuje silnou pozitivní energii, která čistí, chrání, energetizuje a posiluje vše v jeho dosahu.
 • skvělý pomocník přo všechny magické obřady a riutály
 • slouží k transormaci sil a energií
 • očišťuje a spojuje vše, co do něj bylo dáno
 • lze v něm míchat účinné magické směsi z bylin
 • vhodný také jako kadidelnice pro pálení a vykuřování všech druhů pryskyřic, bylin, vonných dřev, šamanských svazků, bílé šalvěje, směsí a vonných tyčinek
 • roztomilý malý kotlík se bude krásně vyjímat zejména na malých oltářích
 • kotlík využijete i k dekoračním účelům, jako ozdobnou misku, stojánek na svíčku a nebo k pálení vonných vosků
 • snadná a jednoduchá manipulace i údržba
 • použití: doma, na zahradě i ve volné přírodě

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Styrax černý 20 g
139 Kč
Mastix CHIOS Řecko DELUXE malé slzy
119 Kč
Benzoe siamská 20g
159 Kč
Dračí krev AA kvalita SUMATRA
83 Kč
Zlatá ambra Premium 10g
269 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

nahoru