Vonný františek Ambra balení 10ks

69 Kč 57,02 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vánoční vonné jehlánky s příjemně sladkou, vanilkovou a opojnou vůní indického agaru vám navodí skvělou slavnostní vánoční atmosféru, naplněnou láskou, klidem, mírem a domácím štěstím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zlatá indická ambra, známá též pod názvem indický agar, je polotuhá směs pryskyřic, vytvořená ajurvédskými lékaři pro zlepšení nálady. Obvykle se skládá z jantaru, styraxu, benzoe, pižma a labdana. Pro svou opojnou a úžasnou vůni je vysoce ceněnou a vyhledávanou vonnou substanství v parfumérii. Přezdívá se jí "Královna všech vůní".

Vonné jehlánky (františky) jsou ručně lisované z čistě přírodních surovin. Vykuřování vonných františků je rychlejší a jednodušší variantou klasického obřadu vykuřování. Můžete je použít prakticky kdekoliv - doma, v kanceláři, i ve volné přírodě. Vonný kužílek stačí v horní části zapálit, chvíli rozhořet, sfouknout a nechat dodoutnat na silnější izolační vrstvě písku, v kadidelnici, nebo ve speciálním stojánku pro vonné františky. Rožhavený jehlánek vydává silný žár, proto ho nenechávejte bez dozoru a nepodceňte vhodný výběr nehořlavé podložky.

Vykuřování Ambry:

  • bohatá, exotická, sladce balzámovitá vůně silně připomínající vanilku a med, s jemnými květinovými podtóny se dokonale hodí pro celkové uklidnění, projasnění a zlepšení nálady
  • přináší duševní i fyzickou pohodu, používá se pro léčení psychických a emocinálních problémů, stavů napětí, úzkostí, deprese, stresů a strachů
  • otevírá srdeční čakru, posiluje lásku, prohlubuje vášeň, přináší radost a štěstí
  • navozuje příjemný pocit harmonie a lehké euforie
  • afrodiziakum, zajišťuje klidný spánek, ženám pomáhá při potížích s premenstruačním syndromem
  • podporuje meditace, duchovní uvědomění, obřadné rituály a slavnostní ceremonie


Zlatá ambra je spojena se Sluncem, elementem ohně a znameními zvěrokruhu Beran, Lev, Střelec.

Náš tip: Ambra jehlánky vykuřujte kdykoliv. Ideálně se hodí k slavnostnímu a vánočnímu vykuřování, pro provonění ložnice před spaním a k romantickým okamžikům ve dvou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: