Ambra nebeské vonné tyčinky

76 Kč 62,81 Kč bez DPH
Skladem

Ambra, Blue Line, zcela přírodní vonné tyčinky. Měkká, medová a hřejivá vůně ambry je od starověku ceněna jako afrodiziakum a vůně lásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ambra vonné tyčinky z čistě přírodní řady Blue Line. Měkká, medová a hřejivá vůně ambry je od starověku ceněna jako afrodiziakum a vůně lásky. Sladká, lehce medová vůně pomáhá při všech stavech neklidu, smutků, depresí a bolestí spojených se srdcem. Vůně ambry vytváří atmosféru útěchy. Má lehce erotickou vůni, která posiluje lásku a libido.

Řada tradičních, vonných tyčinek Blue Line v sobě ukrývá tisícileté vědomosti a zkušenosti s obřady vykuřování. Těšte se ze vzácných vůní, přinášejících pocity pohody, radosti ze života a lásky.

  • Tyčinky řady Blue Line jsou vyrobeny podle tradičních, původních, starých indických receptur, za použití těch nejlepších, zcela přírodních surovin.
  • Jsou bez jakýchkoliv chemických přísad a parfemací.  Vonné oleje z přírodních látek - květů,pryskyřic, dřev, listů a bylin jsou ručně zpracovány a přeneseny na bambusovou štěpinu.
  • Nechte se povznést a inspirovat! Dopřejte si osvěžující přestávku od každodenní rutiny s těmito exluzivními vůněmi.

Přibližná doba hoření jedné tyčinky cca 35 min.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nebeské tyčinky
Váha: 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: