SHEIKH AL OUD BAKHOOR Spojené arabské emiráty

210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem

Gurmánské voňavé opojení nejen pro sultány! Užijte si tento jedinečný koncert, plný hlubokých květinových akordů sladce mámivého jasmínu, smyslné ambry, pižma a santalu, mistrně rozehraných do opulentních tónin vzácného agarového dřeva. Velkolepý dubajský bakhoor Sultan al Oud je luxusní parfémovou směsí s delikátní vůní, která přináší do vašeho domu radost a pohostinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakhoor jsou unikátní a luxusní parfémové směsi určené k vykuřování pocházející ze Spojených arabských emirátů, Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se z prvotřídních přírodních surovin, jejichž základní složkou je vzácné oudové (agarové dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná). Oudový základ je obohacen o jemné esenciální oleje, různé druhy kadidel, pryskyřic, ambry, onychy, pižma a jiné vzácné vonné substance. Výsledné vonné kompozice jsou bohaté, rafinované a delikátní, plné příjemných a dlouhotrvajících vůní se sladce balzamickými, orientálními, dřevitými, smyslnými a kořeněnými akcenty. Skvělé vůně pro povzbuzení a pozvednutí nálady, parfemaci, očistu, dezinfekci a provonění prostor.

Ve Spojených arabských emirátech, odkud tuto směs přímo dovážíme, má každý výrobce bakhoorových směsí svou zcela jedinečnou recepturu, kterou si tamní výrobci luxusních parfémů předávají z generace na generaci. Tyto receptury a jejich konkrétní složení bývají uchovávány v přísné tajnosti.

Každá směs se vyrábí výhradně ručně namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů a bylinek a každý výrobce si do ní přidá tu svou tajnou přísadu, která vybrané vůni dodává výjimečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

SHEIKH AL OUD BAKHOOR - parfémová vykuřovací směs:

 • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování, očistu a dezinfekci vašich domovů, stejně tak při slavnostních a zvláštních příležitostech (svatby, uvítání hostů, oslavy, narození, apod.)
 • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
 • pro zlepšení nálady, uvolnění, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
 • pro lásku a navození romantické atmosféry (má lehké afrodiziakální účinky)
 • pro náboženské obřady, uctívání bohů, meditaci, cvičení jógy, tai-chi atd.
 • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
 • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
 • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
 • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
 • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů
 • vynikající bakhoor PREMIUM QUALITY oudového dřeva a parfémových olejů ve tvaru dřevitých kousků
 • bakhoor (bukhoor) je tradiční arabská vykuřovací směs složená z čistě přírodních surovin

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické kadidelnice, elektrický ruční bakhoor elektrická USB kadidelnice a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie. SHEIKH Oud má klasickou orientální vůni, s hlubokými a sametovými tóny bílých květů a opojného jasmínu, vzácného agarového dřeva, pikantního muškátového oříšku, smyslné ambry a bílého pižma, s teplým balzamickým závěrem sladké vanilky.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, předvádějících to nejlepší z umění parfemace na vlastní kůži!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakhoor
Užití: Afrodiziakální, Pro lásku, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vůně: dřevitá, kořeněná, květinová, lehce sladká, orientální, oudová, smyslná
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice, El. kadidelnice
Země původu: Spojené arabské emiráty
Složení: agarové dřevo oud, jasmín, santal, ambra, vanilka, muškát ořech aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: