OUD ROSE GOLD BAKHOOR Spojené arabské emiráty

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem

Prémiový arabský bakhoor Oud & Rose Gold je vynikající parfémová vykuřovací směs s úžasným, sladce zemitým, jemně ovocným a květinovým aroma. Něžné tóny vzácných růží z Hijazu, zralých broskví a bílých hroznů jiskří na svěžím pozadí limetky a bergamotu. Čerstvě mletý růžový pepř se špetkou kardamomu a muškátového oříšku harmonicky doplňují měkké doteky opojného jasmínu na kouřovém pozadí agarového dřeva. Při vykuřování vydává velmi krásnou, komplexní vůni, která srší láskou, radostí, optimismem a dobrou náladou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakhoor jsou unikátní a luxusní parfémové směsi určené k vykuřování pocházející ze Spojených arabských emirátů, Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se z prvotřídních přírodních surovin, jejichž základní složkou je vzácné oudové (agarové dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná). Oudový základ je obohacen o jemné esenciální oleje, různé druhy kadidel, pryskyřic, ambry, onychy, pižma a jiné vzácné vonné substance. Výsledné vonné kompozice jsou bohaté, rafinované a delikátní, plné příjemných a dlouhotrvajících vůní se sladce balzamickými, orientálními, dřevitými, smyslnými a kořeněnými akcenty. Skvělé vůně pro povzbuzení a pozvednutí nálady, parfemaci, očistu, dezinfekci a provonění prostor.

Ve Spojených arabských emirátech, odkud tuto směs přímo dovážíme, má každý výrobce bakhoorových směsí svou zcela jedinečnou recepturu, kterou si tamní výrobci luxusních parfémů předávají z generace na generaci. Tyto receptury a jejich konkrétní složení bývají uchovávány v přísné tajnosti.

Každá směs se vyrábí výhradně ručně namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů a bylinek a každý výrobce si do ní přidá tu svou tajnou přísadu, která vybrané vůni dodává výjimečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

OUD ROSE GOLD BAKHOOR - parfémová vykuřovací směs:

 • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování, očistu a dezinfekci vašich domovů, stejně tak při slavnostních a zvláštních příležitostech (svatby, uvítání hostů, oslavy, narození, apod.)
 • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
 • pro zlepšení nálady, uvolnění, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
 • pro lásku a navození romantické atmosféry (má lehké afrodiziakální účinky)
 • pro náboženské obřady, uctívání bohů, meditaci, cvičení jógy, tai-chi atd.
 • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
 • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
 • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
 • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
 • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů
 • vynikající bakhoor PREMIUM QUALITY jemně mletého oudového dřeva a parfémových olejů
 • bakhoor (bukhoor) je tradiční arabská vykuřovací směs složená z čistě přírodních surovin

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické kadidelnice, elektrický ruční bakhoor elektrická USB kadidelnice a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie. OUD ROSE GOLD má veselou a optimistickou svěží vůni, se sladce něžnými tóny květin, ovoce, kouřového oudu a hřejivých vzácných dřevin.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, předvádějících to nejlepší z umění parfemace na vlastní kůži!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakhoor
Užití: Klidný spánek, Pro lásku, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vůně: dřevitá, harmonizující, jemná, něžná, oudová, ovocná, sametově květinová
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice, El. kadidelnice
Země původu: Spojené arabské emiráty
Složení: agarové dřevo oud, broskev, limetka, růžový pepř, růže, jasmín, kardamon, muškát

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: