SULTAN AL OUD BAKHOOR Omán

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Gurmánské voňavé opojení nejen pro sultány! Užijte si tento jedinečný koncert, plný hlubokých květinových akordů sladce mámivého jasmínu a bílé gardénie, mistrně rozehraných do opulentních tónin vzácného agarového dřeva. Velkolepý ománský bakhoor Sultan al Oud je luxusní vykuřovací parfémovou směsí s líbezným kouřem, který přináší do vašeho domu radost a pohostinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakhoor jsou unikátní, čistě přírodní vonné směsi určené k vykuřování, čištění, dezinfekci a provonění prostor.

Tyto luxusní parfémové směsi pocházející ze Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se zprvotřídních přírodních surovin, jejichž základem je vzácné oudové (agarové) dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná. V Ománu, odkud tuto směs přímo dovážíme, má každý výrobce bakhoorových směsí svou zcela jedinečnou recepturu, kterou si rodiny předávají z generace na generaci a kterou uchovávají přísně v tajnosti.

Každá směs se vyrábí výhradně ručně namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylinek a každý výrobce si do ní přidá tu svou tajnou přísadu, která vybrané vůni dodává výjimečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

SULTAN AL OUD - parfémová vykuřovací směs:

 • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování a očistu vašich domovů, stejně tak při slavnostních a zvláštních příležitostech (svatby, uvítání hostů, oslavy, narození, apod.)
 • pro odstranění negativní energie
 • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
 • pro zlepšení nálady, uvolnění, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
 • pro osvěžení a uvolnění mysli
 • pro lásku a navození romantické atmosféry (má lehké afrodiziakální účinky)
 • pro náboženské obřady, uctívání bohů, meditaci, cvičení jógy, tai-chi atd.
 • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
 • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
 • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
 • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
 • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů
 • ORIGINAL Omán - PREMIUM QUALITY
 • 100% čistý, přírodní a organický

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické bakhoor kadidelnicepolštáře a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Upozornění:

Oudová směs je napuštěná vysokou koncentrací esenciálních olejů a pryskyřic. Je proto mírně lepkavá, mastnější a olejnatá. Silně hořlavá! Ukládejte mimo dosah otevřeného ohně, malých dětí a domácích zvířat!

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie. Al Salala má svěží a zemitou vůni, s  jemně květinovými akordy a výraznými dřevitými tóny.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, evokujících to nejlepší z umění parfemace, na vlastní kůži!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakhoor
Užití: Harmonizace, Pro lásku, Prosperita, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vůně: dřevitá, gurmánská, hluboká, jemně kořeněná, sametově květinová
Vykuřování: Pícka, Na uhlíku, Plátek mika, Miska, Kadidelnice, El. kadidelnice
Země původu: Sultanát Omán
Složení: agarové dřevo, jasmín, gardénie, ambra, santal, onycha aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: