DESERT PEARL AL HAJAR BAKHOOR Omán parfémová vykuřovací směs

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Gurmánské voňavé opojení nejen pro sultány! Užijte si tento jedinečný koncert, plný hlubokých květinových akordů sladce mámivého jasmínu a bílé gardénie, mistrně rozehraných do opulentních tónin vzácného agarového dřeva. Velkolepý ománský bakhoor Sultan al Oud je luxusní vykuřovací parfémovou směsí s líbezným kouřem, který přináší do vašeho domu radost a pohostinnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakhoor jsou unikátní, čistě přírodní vonné směsi určené k vykuřování, čištění, dezinfekci a provonění prostor.

Tyto luxusní parfémové směsi pocházející ze Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se zprvotřídních přírodních surovin, jejichž základem je vzácné oudové (agarové) dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná. V Ománu, odkud tuto směs přímo dovážíme, má každý výrobce bakhoorových směsí svou zcela jedinečnou recepturu, kterou si rodiny předávají z generace na generaci a kterou uchovávají přísně v tajnosti.

Každá směs se vyrábí výhradně ručně namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylinek a každý výrobce si do ní přidá tu svou tajnou přísadu, která vybrané vůni dodává výjimečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

DESERT PEARL AL HAJAR BAKHOOR - parfémová vykuřovací směs:

 • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování a očistu vašich domovů, stejně tak při slavnostních a zvláštních příležitostech (svatby, uvítání hostů, oslavy, narození, apod.)
 • pro odstranění negativní energie
 • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
 • pro zlepšení nálady, uvolnění, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
 • pro osvěžení a uvolnění mysli
 • pro lásku a navození romantické atmosféry (má lehké afrodiziakální účinky)
 • pro náboženské obřady, uctívání bohů, meditaci, cvičení jógy, tai-chi atd.
 • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
 • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
 • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
 • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
 • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů
 • ORIGINAL Omán - PREMIUM QUALITY
 • 100% čistý, přírodní a organický

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické bakhoor kadidelnicepolštáře a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Upozornění:

Oudová směs je napuštěná vysokou koncentrací esenciálních olejů a pryskyřic. Je proto mírně lepkavá, mastnější a olejnatá. Silně hořlavá! Ukládejte mimo dosah otevřeného ohně, malých dětí a domácích zvířat!

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie. Al Salala má svěží a zemitou vůni, s  jemně květinovými akordy a výraznými dřevitými tóny.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, evokujících to nejlepší z umění parfemace, na vlastní kůži!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bakhoor
Užití: Harmonizace, Klidný spánek, Meditace, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Země původu: Sultanát Omán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: