Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ POHÁR

Akce Výprodej
539 Kč –13 %
Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ POHÁR
539 Kč –13 % 467 Kč 385,95 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vzhled v moderním pojetí! Jedinečná vykuřovací miska ve stylu MODERN ORIENTAL vás uchvátí svou originalitou. Zářivě lesklá mosaz kouřově černé barvy v dokonalé harmonii s kovovými zlatými akcenty vytváří působivý dojem nadčasového kousku, který vtiskne krásu a eleganci každému interiéru. Kadidelnice je vkusně zdobena plasticky vystupujícími symboly všech sedmi čaker.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

  • vykuřovací miska/kadidelnice z vysoce kvalitní leštěné černé mosazi s kouřově šedým lesklým efektem
  • určená k vykuřování na uhlíku
  • s odnímatelným mřížkovým sítem
  • jednoduchý, čistý a elegantní design v moderním orientálním stylu
  • krásně zdobená vkusně vystupujícími kovovými symboly všech 7 čaker, které napomáhají k celkové harmonizaci našich energetických center
  • jednoduchá manipulace - je vhodná nejen pro začátečníky, ale také pro všechny, kteří neradi vykuřují s pískem
  • vzácné vůně se pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • pro pravidelné čištění a provonění všech interiérů i exteriérů
  • kadidelnice je působivým dekorativním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • vkusný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete

Návod k použití: Uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na mžířkové sítko v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Kadidelnici můžete nechat volně dýmat na pevné, ideálně nehořlavé podložce po celou dobu hoření uhlíku. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické misky na uhlík
Materiál: mosaz
Průměr: 9,4 cm
Výška: 6,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: