Sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí krémový

750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Skladem

Luxusní dekorativní vykuřovací polštář z bavlněného sametu, zdobený zlatými lemy. S vyjímatelnou keramickou kadidelnicí s mramorovým vzorem a bohatě zdobenou filigránovou pokličkou. Originální a zároveň praktická dekorace v orientálním stylu, která dozdobí a provoní každý interiér.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Orientální kadidelnice se vyznačují nádhernými, tepanými vzory a rytinami dle starých, původních předloh. Každý kousek je doslova sběratelský unikát a je ozdobou všech interiérů.

Sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí krémový:

  • sametový vykuřovací polštář s kadidelnicí je luxusní dekorační pomůckou k provonění a vyčištění interiérů, jehož design je inspirovaný královskými sultánskými paláci starého Orientu
  • polštář z měkkého balvněného sametu a bavlněnou výplní, zdobený zlatými lemy má uprostřed otvor, do kterého se vkládá keramická kadidelnice
  • samotná kadidelnice bílé barvy a mramorovým vzorem  je opatřena bezpečnostními nožkami, sítem z leštěné mosazi a bohatě zdobenou filigránovou pokličkou zlaté barvy
  • kadidelnici můžete používat i samostatně
  • s praktickým odnímatelným sítkem pro snadné čištění
  • vzácné vůně se jemně a pozvolna uvolňují do okolního prostoru
  • jednoduchá manipulace i údržba
  • kadidelnice je určena pro vykuřování na uhlíku

Návod k použití: Kadidelnici opatrně vložte do otvoru v polštáři. Vložte sítko na které kleštičkami umístěte zapálený uhlík. Jakmile se uhlík rožhaví přidejte zvolené vykuřovadlo (kadidlo, myrhu, agarové dřevo, ambru nebo oudové bakhoory). Přiklopte pokličkou a už si můžete užívat příjemné relaxace za doprovodu líbézné vůně. Vámi zvolenou vonnou substanci postupně doplňujte dle potřeby.

Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně z ní opatrně vyjměte misku a odstraňte zbytky spáleného kadidla. Misku i sítko omyjte pod tekoucí vodou.

Samotný polštář lze prát v pračce při nízkých teplotách do 40 °C a žehlit také na nízké teploty.

Upozornění: Kadidelnice je opatřena keramickými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti jí doporučujeme nenechávat hořet bez dozoru. V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orientální kadidelnice
Barva: bílá
Průměr: 8,5 cm
Velikost: 30 x 30 cm
Vhodné pro: pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: