8 TIPU JAK POSÍLIT LÁSKU

8 tipů jak posílit lásku

Květen je měsíc lásky a první měsíc v roce, který přináší energii Ohně. Ohnivé měsíce jsou spojeny s vášní, zápalem, touhou a hlavně s LÁSKOU. Celá příroda vás k tomu láká. A proto je nejvhodnější čas energii lásky v květnu v sobě posilovat. A jak tomu můžete napomoci?

Níže, vám přinášíme našich 8 tipů, jak v sobě lásku nejen posílit, ale i probudit a udržovat:

1. VYTVOŘTE SI LÁSKYPLNOU ATMOSFÉRU

Pravidelně zapalujte vykuřovací směs s názvem LÁSKA. Magická směs speciálně vybraných kadidel a bylinek vydává při vykuřování líbezně opojnou a sladkou vůni, která během krátké chvíle naplní vás i vaše prostory krásnou energií vše prostupující a čisté lásky — energie, kolem které se točí celý náš život a kterou potřebujeme stejně, jako vzduch k dýchání. Je výživou pro naše srdce i duši. Někdy jí, ale cítíme málo, někdy je naše schopnost lásku cítit, nebo jí projevit, poněkud otupěna. Tato vykuřovací směs vám pomůže lásku najít, probudit, povzbudit, rozproudit, hýčkat a oslavovat jí.

2. CHRAŇTE SVOJI LÁSKU

Lásku je třeba v sobě také pravidelně ochraňovat a udržovat — k tomu se přímo nabízí vykuřovací směs s názvem OCHRANA A OPATROVÁNÍ LÁSKY.  Delikátně svůdná vůně této směsi posiluje a prohlubuje již vzniklé láskyplné vztahy, ochraňuje je před negativními vlivy z okolí a probouzí novou vášeň mezi partnery.

3. NEBOJTE SE LÁSKY A NAVAŽTE NOVÉ VZTAHY

Měsíc květen je vhodný také pro přivolání lásky nové (ať už partnerské, nebo přátelské) — proto si zapalte dle vašeho pohlaví, buď MILOSTNÉ KOUZLO PRO ŽENY, nebo MILOSTNÉ KOUZLO PRO MUŽE. Můžete si udělat i magický rituál na přivolání lásky. Otevřete se novému vztahu stejně tak, jako příroda.

4. PEČUJTE O SVÉ SRDCE

Neměli byste zapomínat ani na své srdce, jež je v květnu právě nejohroženějším orgánem. Posilujte proto meridián srdce vhodně zvoleným cvičením — přímo skvěle se k tomu hodí čínské cvičení čchi kung. Na internetu naleznete mnoho výukových a jednoduchých videí cvičení čchi kungu, zaměřených speciálně na posílení srdečního meridiánu. Ke cvičení si zapalujte vonné tyčinky LÁSKA z řady FENG SHUI.

5. POSILUJTE LÁSKU

Z bylinek posiluje lásku a otevírá srdce indická bazalka posvátná, neboli TULSI. Lze užívat i vnitřně ve formě čaje.

6. OSVĚŽUJÍCÍ ESENCE LÁSKY

Noste u sebe a pravidelně používejte ESENCI LÁSKY — nejen, že tato krásná směs 100 % přírodních éterických olejů účinně posiluje, ale v teplých letních dnech vám bude poskytovat příjemné osvěžení. Můžete jí stříkat na sebe kdykoliv během dne, stejně tak do prostoru okolo sebe. Náš tip: osobně jí léta používáme proti nepříjemných pachům v hromadných dopravních prostředcích, které jsou obzvláště, v letním období, poněkud obtěžující.

7. NOSTE ŠPERKY SE SYMBOLY LÁSKY

Pro ženy a dívky je tu další tip z oblasti aromaterapie — módní šperk se zabudovaným aroma difuzérem. Můžete si vybrat hned z několika vkusných designů s motivy a symboly lásky. K tomu doporučujeme použít BIO éterické oleje: bergamot, geranium bourbon, santalové dřevo nebo styrax.

8. POUŽÍVEJTE PARFÉM LÁSKY

Třešničkou na dortu pak bude použití, doslova BOŽSKÉ vůně lásky — AMBRY, kterou můžete jak vykuřovat, tak i používat jako přírodní parfém. Stačí malinkaté množství vonné pryskyřice rozetřít mezi prsty, dokud se nerozpustí a pak nanést přímo na kůži nebo do vlasů.

S LÁSKOU VAŠE

VYKUROVADLA.CZ