AGUA DE PUSANGA šamanský elixír lásky

279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Agua de Pusanga je považována za amazonský elixír lásky. Vůně kolínské vody Pusanga je vůní touhy, vášně a přitažlivosti par excellence! Tento jedinečný parfém zvyšuje magnetismus, libido, přitažlivost a sílu svádění nositele. Je výsledkem kombinace přísně utajované směsi afrodiziakálních kořenů, květů, listů, stonků a bylin z Amazonie. Jedná se o velmi účinný zesilovač všech milostných kouzel a rituálů. Oživuje plameny lásky, reaktivuje vzrušení a sexuální touhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě nejznámější spirituální vody Agua de Florida vyrábí společnost Lanman & Kemp další vynikající květinové vody na bázi alkoholu a čistě přírodních vonných silic dle tradičních šamanských receptů, vhodných pro každou příležitost. Tyto hluboce magické a spirituální vody používají šamani v Amazonii již po staletí k očištění a uvolnění těžké, stagnující a negativní energie, ochraně, léčení a uzdravení, k rituálním a magickým obřadům.

V peruánské Amazonii se tradičně připravuje speciální vonná směs zvaná Pusanga. Tato směs se skládá z tajných přísad, přísně střežených z generace po generaci. Jedná se o směs tropických květin, bylin a rostlin, které mají schopnost přilákat lidi k sobě a k věcem, které si přejete. Z tohoto důvodu si Pusanga vybudovala působivou pověst až do té míry, že jí říkají „medicína lásky Amazonky“, „lektvar lásky“ nebo „elixír lásky“. Po lásce touží většina lidí a tento elixír lásky dle slov peruánského šamana Javiera Arevala: "když se nastříká jako parfém na kůži, začne pronikat do vašeho ducha a duch vám dává sílu přitahovat lidi. Duch táhne".

Agua de Pusanga - parfémový elixír lásky:

  • spirituální esenciální voda šamanů peruánské Amazonky se silnými magickými účinky
  • čištění od všech negativních energií a vlivů na osoby, předměty, prostory a místnosti
  • nastříkaná do aury nebo do místnosti poskytuje silný ochranný štít proti negativním energiím a nežádoucím duchům
  • svěcená voda k ochraně, léčení a uzdravení - lze jí použít také k ochraně, čištění a požehnání rituálních a magických předmětů
  • tiší, hojí, léčí, uzdravuje a harmonizuje emoce, čistí prostor po hádkách, nepříjemných návštěvách a setkáních
  • posiluje lásku a láskyplné pocity
  • skvělá, rychlá a jednoduchá alternativa všude, kde nelze použít metodu vykuřování - kanceláře, dopravní prostředky, ulice, obchody, masážní salony, meditační a cvičební centra, hotelové pokoje, haly, recepce apod.

Užití: 

Důležité upozornění: Agua de Lavanda není určena pro vnitřní a kosmetické použití! Obsahuje alkohol. Hořlavina, proto jí nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně! Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Uchovávejte jí mimo dosah dětí, domácích zvířat a hořlavých materiálů. Může způsobit alergické reakce.

Více se o šamanských esencích dozvíte na našem blogu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spirituální vody
Objem: 221 ml
Užití: Afrodiziakální, Ochrana, Pro lásku, Štěstí a radost
Vůně: květinová, opojná, osvěžující, smyslná
Země původu: Peru
Vhodné pro: lásku, milostné rituály a magii, zvýšení libida a přitažlivosti, štěstí, ochranu, očistu
Značka: Murray & Lanman

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: