Křišťálová mísa, průměr 30,5 cm

Velká hrací křišťálová mísa. Při hraní vydává nádherné tóny, které jsou nejen slyšet, ale jejich intenzivní vibrační pole energie vnikne přímo do vašeho těla, a bude kladně ovlivňovat a léčit vaše energetická centra a čakry. Hrací křišťálová mísa má velmi čistý zvuk s dlouhým dozvukem. Křišťálová mísa se používá také k očistě prostoru, léčení, meditaci a zvukové terapii. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.
Váha
3.28 kg
Materiál
Křišťál
Průměr
30,5 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 8 835 Kč
Cena bez DPH 7 302 Kč

Křišťálová mísa v matné bílé barvě je vhodná do každého interiéru a je to skvělý tip na dárek pro vaše blízké.

Křišťálová mísa je vyrobena z 99,992% čistého křišťálu té nejvyšší kvality. Hrací křišťálové mísy byly používané již od poloviny 3 tis. Př.n.l. k léčení neduhů mysli a těla ale především k extra účinné meditační praxi.

Ve feng shui se zpívající mísa používá k očišťování okolního prostoru společně s vykuřováním.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Průměr: cca 30,5 cm = 12“, Váha: cca 3,28 kg

nahoru