Křišťálová mísa, Ø 20 cm

6 220 Kč 5 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz

Menší, krásná, zpívající křišťálová mísa vydává překrásné tóny, které jsou nejen slyšet, ale jejich silné vibrační pole energie pronikne do vašeho těla a bude kladně ovlivňovat a léčit vaše energetická centra. Zpívající křišťálová mísa je vhodná zejména pro meditaci, relaxaci a léčení. Nabízíme křišťálové mísy v sedmi tónech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpívající křišťálová mísa je vyrobena z 99,99% čistého drceného křišťálu, a proto je velmi odolná vůči poškození.

Zvuk zpívající křišťálové mísy je velmi čistý s velmi dlouhým dozvukem. Velké mísy mají dozvuk až 5 minut.

Hrací křišťálové mísy byly používány již od poloviny 3 tisíciletí př.n.l. k léčení neduhů mysli a těla a také k účinné meditační praxi. Křišťálová zpívající mísa se používá také k harmonizaci čaker a aury, očištění prostoru, léčení, meditaci a zvukové terapii.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Průměr : cca 20 cm, Váha: cca 1,65 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťálové mísy
Průměr: 20 cm
Váha: 1,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: