Křišťálová mísa, Ø 35,5 cm

12 494 Kč 10 325,62 Kč bez DPH
Skladem

Překrásná hrací křišťálová mísa je dokonalým tipem na dárek pro vaše blízké přátelé či rodinu. Zvuk z hrací křišťálové mísy je velmi čistý a tóny, které vydává, jsou nejenom slyšet, ale jejich intenzivní vibrační pole energie pronikne přímo do vašeho těla, kde bude pozitivně ovlivňovat a léčit vaše energetická centra a čakry. Velká hrací křišťálová mísa má dozvuk až 5 minut. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká hrací křišťálová mísa bude impozantním prvkem každého vašeho interiéru. Ve Feng Shui je zpívající křišťálová mísa požívána k očištění prostředí, nejlépe společně s vykuřováním.

Křišťálová zpívající mísa je extremně odolná vůči poškození. Je vyrobena z 99,992% čistého drceného křišťálu té nejvyšší kvality.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťálové mísy
Průměr: 35,5 cm
Váha: 6,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: