Křišťálová mísa, Ø 40,5 cm

15 628 Kč 12 915,70 Kč bez DPH
Na dotaz

Velká zpívající křišťálová mísa bude dominantním prvkem každého interiéru a její krásné tóny si rychle zamilujete. Zpívající křišťálové mísy jsou používány již od poloviny 3 tisíciletí př.nl.l. k léčení všech neduhů těla a mysli, ale také k účinné meditační praxi. Zvuk hrací křišťálové mísy je velmi čistý s dlouhým dozvukem. Velká křišťálová mísa má dozvuk přes 5 minut. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpívající křišťálová mísa se používá k očišťování prostoru, harmonizaci vašich čaker a aury, meditaci, léčení a zvukové terapii.

Vibrační energie ze zvuku hrací křišťálové mísy proniká do těch částí těla, kde se nacházejí disharmonie a na těchto místech působí očištění a harmonizaci.

Zpívající křišťálová mísa je vyrobena z 99,9% čistého křišťálu a je velmi odolná vůči poškození. Ve Feng Shui je křišťálová zpívající mísa využívána k očištění prostoru nejlépe společně s vykuřováním. Zvuk křišťálové mísy vám ve vašem vědomí otevře brány do jiných úrovní.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťálové mísy
Průměr: 40,5 cm
Váha: 10,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: