Křišťálová mísa, Ø 46 cm

16 674 Kč 13 780,17 Kč bez DPH
Na dotaz

Velká, dominantní, zpívající, křišťálová mísa, bude hlavním prvkem každého interiéru a její krásné tóny si zamilujete. Zvuk křišťálové zpívající mísy je velmi čistý a tato velká křišťálová mísa má dozvuk delší než 5 minut. Tóny, které křišťálová hrací mísa vydává, nejsou jen slyšet, ale jejich silné vibrační pole energie je i cítit. Pronikne do vašeho těla, kde bude příznivě ovlivňovat a léčit vaše energetická centra a čakry. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká, zpívající, křišťálová mísa je opravdu skvělým tipem na exklusivní dárek pro vaše blízké.

Křišťálová mísa je vyrobena z 99,99% čistého drceného křišťálu, který je neuvěřitelně zvučný. Hrací křišťálová mísa je velmi odolná proti jakémukoliv poškození.

Zpívající křišťálová mísa se také používá k harmonizaci čaker a aury, meditaci, léčení, očištění prostoru a zvukové terapii. Do vašeho vědomí vnese zvuk křišťálové mísy pozitivní posun, který vám otevře brány do dalších úrovní.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Křišťálové mísy
Průměr: 46 cm
Váha: 12,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: