Smrk sibiřský BIO esenciální olej 10ml

>
Smrk sibiřský BIO 100 % přírodní esenciální olej nejvyšší kvality. Svěží, typicky lesní a jehličnatá vůně sibiřského smrku vám poskytuje přirozenou ochranu, čistí ducha i mysl, uzemňuje, posiluje vaše sebevědomí, vnitřní sílu a jednotu. Vynikající olej při nachlazení, bolestech hlavy, pro meditace a cvičení jógy.
Váha
10 ml
dostupnostskladem
Cena s DPH 186 Kč
Cena bez DPH 154 Kč

Picea Obovata

  • 100 % přírodní BIO esenciální olej nejvyšší kvality
  • bez umělých a syntetických přísad a konzervantů
  • Způsob kultivace: kontrolované ekologické zemědělství
  • Země původu: Sibiř
  • Způsob zpracování: destilací vodní párou z jehličí organicky vypěstovaného sibiřského smrku
  • Vůně: čistá, svěží, bohatá, lesní, jehličnatě dřevitá, jemně intenzivní, uzemňující, osvěžující, povznášející, s medovými a lehce balzamickými podtóny

Smrková silice se vyznačuje výjimečnými a širokospektrálními účinky na lidský organismus a neměla by rozhodně chybět v žádné domácí lékárničce. Je účinnou  pomocí při prvních příznacích všech respiračních onemocnění, ať už se jedná o rýmu, kašel, chřipku a jiné stavy nachlazení. Usnadňuje dýchání, podporuje pocení, ulevuje od bolesti a napětí, včetně svalového a bolestí hlavy, zklidňuje mysl, snižuje stres, odstraňuje smutek, duševní i fyzickou únavu. Příjemně uzemňuje a skvěle se hodí pro meditace a cvičení jógy. Navozuje klidnou a jasnou mysl, posiluje sebevědomí, zvyšuje sílu a vitalitu. Dokonale čistí vzduch a atmosféru od všech škodlivých, negativních energií i bakterií. Poskytuje vám i vašemu prostoru účinnou ochranu před všemi nežádoucími vlivy.

  • Použití: aromaterapie, aromalampa, vonné difuzéry, aroma náhrdelník, vykuřování, sauna, inhalace, lze přidávat do koupelí, masážních olejů, na výrobu vlastních parfémů, kosmetických přípravků, osvěžovačů vzduchu apod.
  • Tón: vrchní - srdce
  • Zkuste vlastní vonnou kompozici: cedr (základ) + levandule (srdce) + smrk (hlava)

Upozornění a kontraindikace: netoxický, nedráždivý a nesenzibilizující, nedoporučuje se užívat v těhotenství, Před přímým použitím proveďte nejprve test snášenlivosti na vašem zápěstí. Do koupelí používejte pouze vhodně zředěný (v mléce, medu, smetaně nebo oleji).

Alternativní zbožízobraz vše

Máta peprná BIO esenciální olej 5ml
161 Kč
Skořice & Pomeranč BIO esenciální olej 10ml
182 Kč
Skořice & Pomeranč BIO esenciální olej 10ml
182 Kč
nahoru