RELAX - PALO SANTO & LEVANDULE vonné tablety z PERU

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Zapomeňte na každodenní stres a vstupte do světa naprostého uvolnění a pohody s našimi vonnými tabletami Relax. Tyto jedinečné vonné tablety kombinují sílu vonného dřeva Palo Santo s uklidňující levandulovou vůní, aby vám poskytly zážitek absolutního relaxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné dřevo Palo Santo je známé svými relaxačními a vyrovnávacími vlastnostmi. Jeho teplá a dřevitá vůně vás přenese na místo klidu a harmonie. Palo Santo vám pomůže uvolnit napětí, zklidnit mysl a najít vnitřní rovnováhu.

Levandule je jedním z nejpopulárnějších relaxačních a uklidňujících vonných esencí. Její jemná a květinová vůně působí jako přírodní antidepresivum, které pomáhá uvolňovat napětí, snižovat stres a zlepšovat kvalitu spánku. Ponořte se do světa levandulového uvolnění a zapomeňte na veškeré starosti.

Vonné tablety Relax jsou dokonalým prostředkem pro relaxaci, meditaci a vytvoření příjemné atmosféry domova. Stačí zapálit tabletu a nechat se unášet do světa klidu a odpočinku. Přidejte je do svého relaxačního rituálu nebo je použijte při masážích či wellness procedurách.

Nechte se hýčkat a rozmazlovat vonnými tablety Relax s Palo Santo a levandulí. Ponořte se do záplavy uklidňujících vůní a objevte nový způsob relaxace a pohody. Vaše tělo i mysl si zaslouží odpočinek, a to právě s našimi vonnými tabletami Relax.

100% organic 100% vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužílky, jehlánky, františky
Doba hoření: 25 min jedna tableta
Počet: 8 ks tablet
Užití: Harmonizace, Klidný spánek, Proti stresu, Silná očista, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 25 g
Složení: Palo Santo dřevo a pryskyřice, Levandule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: