ENERGIE - PALO SANTO vonné tablety z PERU

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Přineste do svého života explozi pozitivní energie s našimi vonnými tabletami Energie. Tyto jedinečné tablety z vonného dřeva Palo Santo vás oživí, nabijí energií a dodají vám potřebný přísun vitality pro každý den. Vonné dřevo Palo Santo je známé svou schopností vyrovnávat energie a posilovat fyzickou i duševní sílu. Jeho intenzivní, dřevitá vůně vás obklopí a přenese do světa plného svěžesti a živé energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palo Santo vám pomůže zbavit se negativních vlivů, vyčistit prostor kolem vás a nastavit vaši energii na pozitivní frekvenci.

Vonné tablety Energie jsou ideálním doplňkem pro vaše meditační a relaxační rituály. Stačí zapálit tabletu a nechat se unášet do světa naplňující energie a síly. Pocítíte revitalizaci a oživení svého těla i mysli, a to jak doma, tak v kanceláři či jiném prostředí.

Tyto vonné tablety jsou také skvělým prostředkem pro vyčištění a harmonizaci prostoru. Pomáhají odstraňovat negativitu, napomáhají k vytvoření vyvážené atmosféry a podporují pozitivní vibrace. S vonnými tablety Energie si můžete vytvořit prostor plný životodárné energie a optimismu.

Přineste si do svého života více energie a vitality s vonnými tabletami Energie Palo Santo. Ponořte se do osvěžujícího světa vonných vůní a dopřejte si dávku povzbuzení pro každý den. Zažijte explozi energie a prožijte život plný života a vitalitu s našimi vonnými tablety Energie.

 

100% organic 100% vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužílky, jehlánky, františky
Doba hoření: 25 min jedna tableta
Počet: 8 ks tablet
Užití: Ochrana, Posílení, Proti stresu, Silná očista, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 25 g
Složení: Palo Santo dřevo a pryskyřice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: