EMOCE - PALO SANTO & EUKALYPTUS vonné tablety z PERU

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Vstupte do světa emocí a zážitků s našimi vonnými tablety Emoce, které spojují sílu vonného dřeva Palo Santo s osvěžujícím eukalyptem. Tyto vzácné vonné tablety vám umožní objevit nové rozměry vonných prožitků a otevřít bránu k emocionálnímu vyvážení a harmonii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné dřevo Palo Santo je známé svým blahodárným účinkem na tělo i mysl. Jeho jemná a dřevitá vůně vás pohltí do atmosféry klidu a relaxace. Palo Santo posiluje vaše pozitivní emoce, odstraňuje stres a napomáhá harmonizovat vaše nitro.

Eukalyptus dodává našim vonným tabletům Emoce osvěžující a povzbudivou vůni. Jeho mentolový charakter stimuluje vaši mysl, posiluje vaši energii a pomáhá vytvářet emocionální rovnováhu. Uvolněte se a nechte se unést do světa příjemných emocí.

Naše vonné tablety Emoce jsou nejen skvělým prostředkem pro relaxaci a meditaci, ale také vytvářejí příjemnou atmosféru v každém prostoru. Použijte je při osobním rituálu, při relaxačních cvičeních nebo jednoduše jako prostředek k oživení vašich emocí a vnímání.

Přidejte vonné tablety Emoce do svého života a prožijte jedinečnou cestu k emocionálnímu vyvážení a harmonii. Objevte sílu vonných prožitků s našimi vzácnými vonnými tablety Palo Santo s eukalyptem a dodejte svým emocím nový rozměr.

100% organic 100% vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužílky, jehlánky, františky
Doba hoření: 25 min jedna tableta
Počet: 8 ks tablet
Užití: Harmonizace, Léčení a uzdravení, Posílení, Sebevědomí, Uvolnění, uklidnění
Váha: 25 g
Složení: Palo Santo dřevo a pryskyřice, Eukalyptus listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: