VÁŠEŇ - PALO SANTO & RŮŽE vonné tablety z PERU

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Ponořte se do světa vášně a smyslnosti s našimi vonnými tablety Palo Santo s růží. Tyto exkluzivní tablety spojují sílu vonného dřeva Palo Santo s okouzlující vůní růže, aby vám přinesly jedinečný zážitek plný vášně a romantiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné dřevo Palo Santo je známé pro své energetické vlastnosti a schopnost vyčistit prostor od negativních energií. Spojením této magické byliny s lahodnou vůní růže jsme vytvořili kombinaci, která vás zahalí do opojné atmosféry plné lásky a vášně.

Vonné tablety Vášeň jsou dokonalým prostředkem pro romantické chvíle a intimní okamžiky. Jejich příjemná vůně růže vytváří smyslnou atmosféru a pomáhá uvolnit vaše smysly. Zapalte tabletu a nechte se unášet do světa vášně a láskyplného spojení.

Tyto vonné tablety také napomáhají ke zklidnění mysli a relaxaci. Pomáhají odstraňovat stres a napětí, a tím vytvářejí prostor pro lásku, radost a harmonii. Užijte si chvíle sebe péče a dopřejte si okamžiky plné vášně a smyslnosti s našimi vonnými tablety Vášeň.

Přineste do svého domova nádech romantiky a vášně s vonnými tabletami Palo Santo s růží. Tento unikátní spoj vás zahalí do náruče lásky a smyslnosti, ať už si užíváte romantický večer ve dvou nebo si dopřáváte čas jen pro sebe. Zažijte magický zážitek plný vášně s našimi vonnými tabletami Vášeň.

100% organic 100% vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužílky, jehlánky, františky
Doba hoření: 25 min jedna tableta
Počet: 8 ks tablet
Užití: Afrodiziakální, Ochrana, Pro lásku, Projasnění, Proti stresu, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 25 g
Složení: Palo Santo dřevo a pryskyřice, Růže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: