RADOST - PALO SANTO & JASMÍN vonné tablety z PERU

89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Přineste do svého života vůni radosti a euforie s našimi vonnými tablety Radost. Tato jedinečná kombinace vonného dřeva Palo Santo a sladkého jasmínu vytvoří neodolatelnou atmosféru štěstí a pozitivní energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné dřevo Palo Santo je známé svými vyrovnávacími vlastnostmi a schopností zlepšovat náladu. Jeho teplá, dřevitá vůně vás okouzlí a přenese na místo, kde se cítíte naplněni radostí a harmonií. Palo Santo vám pomůže odstranit negativitu a nastavit vaši mysl na pozitivní vlnu.

Jasmín je květina, která symbolizuje radost, lásku a hojnost. Jeho sladká a květinová vůně navozuje pocit euforie a vzrušení. Jasmínový olej je známý svým antidepresivním účinkem a schopností zlepšit náladu. Ponořte se do osvěžujícího světa jasmínu a prožijte radostný a povznášející zážitek.

Vonné tablety Radost jsou dokonalým doplňkem pro vaše relaxační rituály, meditaci nebo vytvoření příjemné atmosféry ve vašem domově. Stačí zapálit tabletu a nechat se unášet do světa radosti a šťastných chvil. Uvolněte se, zapomeňte na starosti a dejte svému životu nádech svěžesti a radosti.

Přineste si do svého života více radosti s vonnými tabletami Radost s Palo Santo a jasmínem. Obklopte se vůní, která vás bude inspirovat, povzbuzovat a dodávat vám sílu pro každodenní výzvy. Užijte si každý okamžik a prožijte život plný radosti a šťastných chvil s našimi vonnými tablety Radost.

 

100% organic 100% vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužílky, jehlánky, františky
Doba hoření: 25 min jedna tableta
Počet: 8 ks tablet
Užití: Afrodiziakální, Ochrana, Posílení, Pro lásku, Prosperita, Proti stresu, Štěstí a radost, Uvolnění, uklidnění
Váha: 25 g
Složení: Palo Santo dřevo a pryskyřice, Jasmín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: