Prémiové šamanské tyčinky PALO SANTO original PERU

275 Kč 227,27 Kč bez DPH
Skladem

Jedno z nejoblíbenějších vykuřovadel posvátné Palo Santo vám nyní přinášíme i v podobě vonných tyčinek. Tyto prémiové vonné tyčinky jsou ručně rolované domorodci v Peru ze 100 % přírodního čistého a legálně vytěženého dřeva Palo Santo. Palo Santo je peruánskými šamany vykuřováno po staletí. Jakmile vonný dým přirozeně vstoupí do energetického pole osoby nebo prostoru, odstraní se veškerá nahromaděná negativita a místo ní se zvýší pozitivní vibrace, zlepší se koncentrace a prohloubí meditace. Nastoluje klid, rovnováhu a poskytuje hlubokou ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni.

Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Dokonale vás i vaše prostory očistí od negativních energií, zbaví vás všeho zlého a naplní novou, pozitivní energií! Vůně z tyčinek i účinky jsou zcela autentické, jako když vykuřujete dřevěné špalíčky. Jejich předností je jejich rychlá a snadná manipulace. Tyčinku můžete snadno zapálit kdykoliv a kdekoliv. Vonným dýmem z ní múžete čistit a dezinfikovat nejen prostory, ale i předměty, ošacení, šperky, amulety, drahé kameny a předměty osobní potřeby (roušky, brýle, mobily apod.).

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo jsou dovážené přímo z Peru. Zajisté oceníte jejich mimořádně vysokou kvalitu, dlouhou dobu hoření, čistotu a zpracování.

 • jsou zcela přírodní 
 • ručně vyrobené a válcované z nejlepšího Pala Santa
 • posvěcené šamanskými indiány
 • krásně zabalené v přírodní kraftové obálce
 • doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Při vykuřování vydávají jasný, doslova nebeský kouř delikátní a nadpozemské vůně. Pro místní obyvatele má Palo Santo pro své spirituální, očistné a léčebné vibrace od pradávna obrovský význam.

Název "Palo Santo" znamená v překladu "svaté dřevo" a v Peru jsou stromy Bursery Graveolens chráněny národní vládou. Těžba dřeva a sklizeň pryskyřice může být uskutečněna pouze za zvláštních a velice přísných podmínek. Tyto stromy žijí 80 - 90 let a těží se jen staré stromy, které by dále nepřežily. Ty se po těžbě nechají dozrát v přirozeném prostředí dalších 4 - 10 let. Z nich se poté získává vonná pryskyřice a dřevo k dalšímu využití.

Palo Santo používají šamani a léčitelé po tisíce let v Peru a Ekvádoru. Cestujete-li dnes po Andách, stále najdete šamany, curanderos a léčitele, kteří Palo Santo používají jako součást svých obřadů a léčebných rituálů, což je důkaz, že jeho použití je v jejich kultuře živější než kdy jindy. Léčivé vlastnosti Palo Santo si stále více nacházejí cestu do zbytku světa jako jedna ze skutečně velkých pryskyřic Matky Země. Má schopnosti jak ve fyzické, tak v metafyzické oblasti. Palo Santo dokonce upoutalo pozornost západních vědeckých výzkumníků pro své chemické vlastnosti, mezi které patří limonen a monterpeny, které jsou studovány pro jejich protirakovinné účinky. Je opravdu úžasné, že toto Svaté dřevo dokáže prostřednictvím své léčivé vůně a posvátného kouře najednou poskytnout energetickou ochranu, odstranit špatnou energii, pozvednout ducha a přinést štěstí, stejně jako jeho etno-botanické využití.

Vykuřování Pala Santa:

 • mystické, magické, ochranné, očistné, léčebné, šamanské, obřadní a harmonizační účinky
 • odstraňuje všechny nahromaděné negativní energie z vás i vašeho okolního prostředí
 • dokonale vás očistí od stresu, smutku, emocionálních bolestí i žalu
 • uvolňuje mysl a nervové napětí
 • zahání chmury, strachy a léčí deprese
 • vyvažuje energii a zvyšuje vše pozitivní
 • naplní vás blaženými pocity radosti, štěstí a chuti do života
 • harmonizuje a posiluje, navrací ztracenou životní sílu a energii
 • léčivá vůně a posvátný kouř z Pala Santa vám poskytne silnou energetickou ochranu
 • spojí vás se samotným zdrojem stvoření, povznese vaší mysl i ducha
 • z vašich prostor vytvoří posvátný chrám, zbavený všech nečistých sil a energií
 • zvyšuje a prohlubuje intuici, citlivost, tvořivost, vhled i vize
 • ideální vykuřovadlo pro meditace a hlubokou relaxaci
 • spojuje nás s lidskou láskou a zvyšuje schopnost lásku dávat
 • odstraňuje domácí konflikty a prohlubuje vztah mezi páry
 • působí jako afrodiziakum - jeho zemitá a tajemná energie pomáhá zlepšit milostný vztah obecně

Spojení s planetou Merkur, elementem vzduchu a se znameními zvěrokruhu: Blíženec, Panna, Vodnář.

Náš tip: Palo Santo vykuřujte zejména na večer. Ideálně se hodí k očištění ložnice před spaním - zajistíte si tak romantickou atmosféru, stejně jako klidný spánek.

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílá šalvěj a Palo Santo
Balení: 4 ks vonných tyčinek
Délka: 19,5 cm
Průměr: 8 mm
Užití: Harmonizace, Pro lásku, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Vůně: balzamická, dřevitá, exotická, pryskyřičná, teplá
Země původu: Peru
Složení: 100 % přírodní čisté dřevo a olej z Palo Santo
Vhodné pro: čištění prostor, osob i předmětů, uklidnění, harmonizaci, lásku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: