ONYCHA Rudé moře

Novinka
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Skladem

Ponořte se do tajemství mystických rituálů s Onychou, kadidlem s fascinující historií. Tato vzácná ingredience, získávaná z víček mořských měkkýšů, se po tisíce let používá v tradičních kadidlech, parfémech a léčivech. Onychy z Rudého moře jsou symbolem špičkové kvality a dávají rituálům jedinečnou esenci. Jedná se o afordiziakum, které najde svou cestu zejména k ženám.  Vykuřuje se také pro ochrannou, odstraňuje negativní energie a posiluje vaše smysly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od biblických dob Hospodin předal Mojžíšovi recept na Svaté kadidlo, jehož tajuplnou esencí je právě onycha.

Tato vzácná ingredience, pocházející z Rudého moře, je stále využívána mistrovskými výrobci japonských kadidel, arabských parfémů a bakhoru, stejně jako v tradičních indických a tibetských vykuřovadel.

Hebrejské slovo „shecheleth“ (Onycha) má význam „odloupnout zvukem nárazu.“ Kořenové slovo „shachal“ zase symbolizuje „řvát jako lev“.

Onycha je také vynikající ingrediencí pro výrobu kadidel, tinktur a ozdob. Díky své intenzivní vůni se však doporučuje používat s rozvahou a ne v syrové formě jako kadidlo.

Před použitím doporučujeme onychu rozemlít v hmoždíři.

Některé zdroje uvádějí, že je vhodné vařit onychu ve vodě nebo solné vodě, nebo ji namáčet v silném víně nebo alkoholu. Další instrukce zase navrhují pražení onychy a následné mletí na prášek, který se poté smíchá s kadidlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Užití: Afrodiziakální, Duchovní, Meditace, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vhodné pro: samozápalné uhlíky
Vůně: afrodiziakální, hořká, intenzivní, mystická, orientální, pižmová, živočišná
Vykuřování: jako přísada do vykuřovacích směsí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: