ONYCHA Indický oceán

Novinka
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem

Ponořte se do tajemství mystických rituálů s Onychou, kadidlem s fascinující historií. Tato vzácná ingredience, získávaná z víček mořských měkkýšů, se po tisíce let používá v tradičních kadidlech, parfémech a léčivech. Jedná se o afordiziakum, které najde svou cestu zejména k ženám.  Vykuřuje se také pro ochrannou, odstraňuje negativní energie a posiluje vaše smysly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už od biblických dob Hospodin předal Mojžíšovi recept na Svaté kadidlo, jehož tajuplnou esencí je právě onycha.

Tato vzácná ingredience je stále využívána mistrovskými výrobci japonských kadidel, arabských parfémů a bakhoru, stejně jako v tradičních indických a tibetských vykuřovadel.

Hebrejské slovo „shecheleth“ (Onycha) má význam „odloupnout zvukem nárazu.“ Kořenové slovo „shachal“ zase symbolizuje „řvát jako lev“.

Onycha je také vynikající ingrediencí pro výrobu kadidel, tinktur a ozdob. Díky své intenzivní vůni se však doporučuje používat s rozvahou a ne v syrové formě jako kadidlo.

Před použitím doporučujeme onychu rozemlít v hmoždíři.

Některé zdroje uvádějí, že je vhodné vařit onychu ve vodě nebo solné vodě, nebo ji namáčet v silném víně nebo alkoholu. Další instrukce zase navrhují pražení onychy a následné mletí na prášek, který se poté smíchá s kadidlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Užití: Afrodiziakální, Duchovní, Meditace, Posílení, Silná očista, Uvolnění, uklidnění
Váha: 20 g
Vhodné pro: samozápalné uhlíky
Vůně: afrodiziakální, hořká, intenzivní, mystická, orientální, pižmová, živočišná
Vykuřování: jako přísada do vykuřovacích směsí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: