PALO SANTO & GARDÉNIE prémiové šamanské tyčinky z PERU

>
Hledáte snadný způsob, jak se po celodenním vypětí rychle dostat do uvolnění a rovnováhy? Pak si jistě zamilujete tyto šamanské vonné tyčinky z prémiové řady Palo Santo. Exotická a příjemně opojně květinová vůně bílé gardénie v hedvábně měkké kombinaci se sladce dřevitým Palem Santem se vyznačuje okouzlujícím dýmem, který naplní vaše prostory přirozenými antidepresivními a afrodiziakálními esencemi, které zklidní vaší mysl a pomohou nalézt vnitřní mír. Skvěle se hodí pro chvíle lásky, romantiky, smyslnosti a erotiky.
Rozměry
délka 19,5 cm /ks
Váha
0,02 kg /ks
Průměr
0,8 cm /ks
Velikost
v balení 4 ks tyčinek
Složení
100 % přírodní čisté práškové dřevo Palo Santo a čerstvé květy bílé Gardénie
Vhodné pro
hluboké uvolnění, uklidnění, odstranění stresu, harmonii, klid, relaxaci, lásku
Vůně
květinově opojná, sladce exotická, dřevitá, balzamická, afrodiziakální
Země původu
Peru
dostupnostskladem
Cena s DPH 275 Kč
Cena bez DPH 227 Kč

Tyto prémiové vonné tyčinky jsou ideální pro snadné každodenní vykuřování. Synergie dvou vonných látek - jemně mletého dřeva Palo Santo a čerstvých květů exotické bílé gardénie má silné uklidňující účinky na centrální nervový systém. Příjemná a sladce květinová vůně uvolňuje mysl, odplavuje stres, starosti, nervozitu a napětí. Harmonizuje a vyrovnává energie, čistí vzduch i okolní prostor od negativních energií, prohlubuje intuici i meditaci.

Palo Santo vydává při vykuřování mimořádně příjemnou a hluboce uklidňující vůni. Jeho výrazné a sladce dřevité aroma s jemným nádechem kokosu působí jako balzám na unavenou a zraněnou duši. Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě. Účinek balzamického kouře je téměř okamžitý a rychle na sobě pocítíte jeho silné harmonizační účinky.

Vzrušující a hedvbně jemná květinová vůně bílé gardénie symbolizuje lásku, harmonii, důvěru a milost. Zahalí vás do opojného závoje hlubokého klidu, míru a čisté, všeobjímající lásky. Umožní vám navázat spojení se svou vnitřní bohyní/bohem a odhalí vám pravé tajemství vaší duše. Prohlubuje a posiluje partnerské vztahy. Probouzí vášeň, smyslnost a vzájemnou přitažlivost. Slouží jako jemné afrodiziakum.

Tradiční vonné šamanské tyčinky Palo Santo & Gardénie jsou dovážené přímo z Peru.

  • zcela 100% přírodního rostlinného původu
  • mimořádná kvalita a čistota zpracování
  • vhodné pro vegany
  • ručně vyráběné a válcované řemeslníky z Piury v severní části Peru z nejlepšího a na prášek rozemletého dřeva Palo Santo a čerstvých květů bílé gardénie, které se sklízí udržitelným způsobem v jihoamerickém amazonském deštném pralese ze stromů, které spady přírodní cestou
  • díky tomuto procesu je umocněna koncentrace obsažených vonných olejů a výsledné intnezivní aroma, které zesílí duchovní záměry a čistý smyslový prožitek
  • neobsahují dřevěné uhlí ani jiná aditiva (nezpůsobují tak při vykuřování možné podráždění dýchacích cest)
  • posvěcené šamanskými indiány
  • krásně zabalené v přírodní recyklované kraftové obálce
  • poutavý obal zdobí atraktivní design, který je inspirovaný domorodými kulturami Jižní Ameriky
  • dlouhá doba hoření: cca 1,5 - 2 hodiny v závislosti na velikosti prostoru a proudění vzduchu

Způsob použití: tyčinky mají velmi krátkou bambusovou štěpinu, která se nevejde do většiny běžných stojánků pro vonné tyčinky. Doporučujeme jí proto zapíchnout do keramické nebo kovové misky (nádoby, kadidelnice), kterou před tím naplníte pískem nebo solí. Tyčinka má široký (až 8 mm) průměr, hoří velmi dlouho a dým z ní je opravdu intenzivní. Po cca 20 minutách hoření skvěle očistí prostor o velikosti 40 m2. Po té jí můžete uhasit v písku a použít opakovaně (vyjde až na 5 použití!).Z našich osobních zkušeností vyčistí prostor i auru stejně rychle a dokonale jako šamanské vykuřovací svazky.

Zapalte si tuto vonnou tyčinku z darů amazonského deštného pralesa, abyste posílili lásku a vztahy, prohloubili meditaci, zklidnili mysl a nalezli vnitřní mír.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidelnice miska keramická NAVY
169 Kč
Kadidelnice miska keramická SILVER SAND
169 Kč
Kadidelnice miska keramická BLACK MOON
179 Kč
Keramická kadidelnice DEEP SEA
759 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

PALO SANTO & KOPÁL prémiové šamanské tyčinky z PERU
275 Kč
Prémiové šamanské tyčinky PALO SANTO original PERU
275 Kč
MAHASIN CRYSTAL interiérový parfém Ard AL Zaafaran 300 ml
189 Kč
OUD 24 HOURS interiérový parfém Ard AL Zaafaran 300 ml
189 Kč
historie vykuřování

Vykuřování je tak staré jako samotné používání ohně. Již v nejranějších dobách lidé spalovali vonné dřevo, pryskyřice a rostliny, které našli ve svém okolí. 

Pravděpodobně to byla z počátku náhoda. Někdo do ohně vhodil kus smolného dřeva a objevil při tom příjemné aroma a pozitivní účinky kouře. Jantar je pravděpodobně jedna z prvních vykuřovacích substancí, jež byly v době ledové přidávaný do ohnišť v jeskyních.

Jak bylo zjištěno u národů, které doposud praktikují „primitivní" způsob života, měli také první uživatelé vykuřovacích substancí ještě velmi vyvinutý a jemný čich. Byli schopni ucítit zvířata, blížící se bouři, nebezpečí či vzdálený oheň. Rozlišili dobré potraviny od jedovatých. Používali čich na čistě praktické účely. 

Poté následovalo používání rostlin k rituálním, magickým a náboženským účelům. Bylo součástí každodenního života předtím, než se vykuřování poprvé rozvinulo v kultuře. Byly nalezeny asi 60 000 let staré hroby neandrtálců, kteří byli pohřbeni spolu s květinami a bylinami, zjevně proto, aby jim byla usnadněna cesta na onen svět.

Lidé si tedy již před mnoho tisíci lety byli vědomi, že různým rostlinám jsou vlastní jiné účinky. A tak začaly být tyto rostliny používány k rozličným účelům: jako stimulační, omamné a léčivé prostředky, jako obětiny, jako most do světa bohů a též pro kosmetické účely. Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.

Šamani a léčitelé po celém světě věděli o tom, že určitá pryskyřice a byliny způsobují změny vědomí. Pomocí hořícího dřeva, pryskyřic a rostlin se odesílala poselství ve formě proseb, vzývání a zaklínadel. Byly to první vědomé činy cílené k léčebným, magickým a náboženským účelům. K ovlivnění lidských osudů, dosažení zdraví, blahobytu a štěstí.

Doklady o rozvinuté kultuře, v níž se praktikovalo vykuřování a která kvetla v době asi 7200 let před naším letopočtem byly nalezeny ve Skandinávii:  malé kusy kuřidla ve formě koláčků, které při spalování šířili vůni aromatických pryskyřic. O několik tisíciletí později už byla praxe vykuřování neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civilizací.

nahoru