Náplň do parfémové lampy MIDNIGHT IRIS 500ml

470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem

Také miluje jaro pro jeho krásné a svěží květinové vůně? Pak zajisté vyzkoušejte nádhernou vonnou kompozici skládající se z fialových kosatců a rozkvetlých lilií. Jemná pikantnost obou vůní je umocněna zemitým cedrovým dřevem a příjemně nasládlá slunečným jantarem. Vůně, která vás zaručeně uvede do pohody!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplně do parfémových lamp Ashleigh a Burwood:

Olejové parfémové náplně anglické firmy Ashleigh &  Burwood jsou speciálně navrženy pro použití s parfémovými lampami stejné značky. Přední návrháři ve světě bytových vůní vytvořili pro Ashleigh jedinečnou a velice pestrou kolekci prvotřídních, doslova uměleckých vonných kompozic. Rafinované složení vysoce koncentrovaných esenciálních olejů jemně parfémuje vaše interiéry, naplňuje je svěží, čistou, krásnou a dlouhotrvající vůní, laskající vaše smysly. Božské vůně, které přináší dokonalou radost a potěšení. Milujte a pečujte o svůj domov! S našimi vůněmi to půjde snadno.

  • Vůně: svěží, jarní, květinová, pikantně dřevitá a jemně nasládlá
  • Tóny: kouzelné tóny fialových kosatců a rozkvetlých lilií, jejichž pikantní květinová zemitost je umocněna cedrovým dřevem a prozářena slunečným jantarem
  • Roční období: ušlechtilá vonná kompozice, která se hodí pro pužívání po celý rok - ideální na jaro a léto
  • Interiérový styl: vhodná k dekoraci a provonění všech interiérů - domovů, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, masážních salónů a reprezentativních prostor
  • Užití: uklidnění, uvolnění, uzemění, posílení, energie, vyváženost, vitalita, kreativiita, sebedůvěra

Přínos: Parfémové lampy Ashleigh &  Burwood jsou luxusní a designové interiérové doplňky, které kromě své zářivé krásy, poskytují vašemu interiéru i dokonale čistý a krásně provoněný vzduch. Dokážou účinně zlikvidovat všechny nežádoucí pachy, včetně škodlivých virů a bakterií v ovzduší a provonět vaše místnosti božskou a dlouhotrvající vůní.

Doba hoření: Olejové parfémové náplně Ashleigh jsou silně koncentrované a náplň o obsahu 500 ml vystačí na cca 20 hodin použití ve velké lampě, ve střední lampě cca 25 hodin. Pro optimální provonění interiéru doporučujeme používat lampu asi 20—25 minut pro průměrně velký pokoj o 20m2 (přibližně 1 minutu na m3 obytného prostoru).

Vůně ve skutečnosti přetrvává ve vzduchu po dobu několika hodin poté, co knot uhasíte zhášecím víčkem. Častějším používání docílíte rychlejšího spotřebování voňavé náplně do parfémové lampy.

Upozornění: Náplně jsou určeny pouze pro použití s parfémovými lampami značky Ashleigh &  Burwood. Olejové parfémové náplně jsou silně hořlavé, obsahují vysokou koncentraci alkoholu a esenciálních olejů. Proto při manipulaci s ohněm dbejte v jejich přítomnosti vždy zvýšené opatrnosti. Chraňte před dětmi. skladujte a udržujte je mimo jejich dosah! Každá náplň je opatřena uzávěrem s bezpečnostní pojistkou.

Vyrobeno: Velká Británie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: