Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA STROM ŽIVOTA

Krásné spojení dřeva bambusu a glazované keramiky v kombinaci s vaší oblíbenou vonnou esencí dodá vašemu domovu příjemnou a útulnou atmosféru. Lampa v elegantním stylu a vkusně doplní jakýkoliv interiér. Vysoká a pevná aromalampa se skvěle hodí pro všechny vonné a esenciální oleje, vosky a k vykuřování některých druhů pryskyřic, dřev i bylin.
Rozměry
11 x 9,5cm
Materiál
bambus a prvotřídní keramika s kvalitní glazurou
Vhodné pro
esenciální olej, vonný olej, vonný vosk, některé druhy vykuřovadel
dostupnostskladem
Cena s DPH 449 Kč
Cena bez DPH 371 Kč

Dopřejte si aromaterapii v domácím prostředí!

Aromalampy jsou stylovým a efektním bytovým doplňkem, které účelně provoní a očistí všechny prostory. V kombinaci s vaší oblíbenou vonnou esencí a hřejivým světlem, které se line z hořící svíčky, jednoduše navodíte útulnou a příjemnou atmosféru domova. Díky možnosti kombinování a střídání vůní si vždy vykouzlíte náladu k hluboké relaxaci a dokonalému uvolnění dle svých představ.

 • aromalampy jsou vhodné k léčivé aromaterapii, pro rozpouštění všech druhů vonných vosků, vonných a éterických olejů, vykuřování některých druhů bylinek, vonných dřev, pryskyřic a vonných směsí

Nabízíme vám aromalampy kamenné - z mastku, keramiky, skla a mramoru. Každá z nich je krásným designovým prvkem, který zútulní váš interiér. Některé z nich jsou zdobeny posvátnými a magickými symboly, které svými harmonickými vibracemi účinně posilují a energetizují vámi zvolené vonné esence a tuto energii šíří i do svého okolí.

Předností námi nabízených aromatických lamp je jejich jedinečný design, vynikající kvalita, vysoká pevnost a odolnost použitých materiálů.

Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA STROM ŽIVOTA:

 • vyrobena z pevné a odolné glazované keramiky
 • prakticky odnimatelná miska pro snadné umytí
 • je zkonstruována tak, aby se vůně uvolňovala postupně a při optimální teplotě
 • inspirována zenovým designem
 • s hlubokou a praktickou miskou (prohlubní) na vosky a vonný olej
 • vykouzlí útulnou atmosféru, vhodnou pro chvíle vašeho dokonalého odpočinku a hluboké relaxace
 • v kombinaci s našimi 100% přírodními BIO esenciálními oleji (levandule, tea tree, eukalyptus, máta, rozmarýn, kadidlo aj.) pro přírodní čištění, dezinfekci a osvěžení vzduchu v místnosti od virů, bakterií a plísní
 • s originálními vonnými oleji Ashleigh & Burwood, které jsou silně koncentrované a obsahují velké množství vonných esencí, docílíte intenzivního provonění vašeho interiéru během chvilky a na dlouhou dobu
 • dodávána v luxusní černé a zlatě zdobené dárkové krabici

Jak používat aromalampu?

 • Do misky v horní části lampy nalijte teplou vodu a do ní cca 2-5 kapek zvoleného esenciálního nebo vonného oleje (oleje můžete kombinovat dle vlastní libosti).
 • Pokud jí používáte na vonný vosk, tak místo vody a oleje dejte půl kostičky vosku (ty lze též kombinovat).
 • Ve spodní části zapalte čajovou svíčku a aromalampu umístěte na bezpečné místo, ideálně na dostatečně tepelně odolnou podložku. Ujistěte se, že je lampa mimo dosah hořlavých předmětů (např. záclony, závěsy, čalounění nábytku apod.)
 • Nikdy jí nenechávejte hořet bez dozoru v přítomnosti malých dětí a domácích zvířat.
 • Jakmile se vosk nebo voda s olejem zcela odpaří, svíčku ihned sfoukněte a před dalším doplněním či jinou manipulací nechte lampu nejprve vychladnout.
 • Aromalampu je ideální omýt pod tekoucí vodou s mýdlovým roztokem po každém použití. Případné usazeniny můžete odstranit opatrně plochou stranou jídelního nože, nebo octovým roztokem. Nemyjte v myčce.

Využijte sílu aromaterapie pro chvíle dokonalého uvolnění a relaxace, ke klidnému a hlubokému spánku,

pro zdravější a odolnější tělo i mysl!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

LEVANDULE BIO esenciální olej 5ml
249 Kč
Cedr atlaský BIO esenciální olej 10ml
175 Kč
PAČULI BIO esenciální olej 5ml
241 Kč
Pomeranč červený BIO esenciální olej 10 ml
147 Kč
BENZOE BIO esenciální olej 5ml
175 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
990 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
990 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč
nahoru