Kadidelnice miska keramická BLACK MOON

>
Krásná, malá keramická mistička v japonském stylu pro pohodlné vykuřování všech druhů kadidel, vonných směsí a františků. Tak vzdušná, jednoduchá a nadčasová. Okouzlí vám svým moderním kónickým tvarem a čistými harmonickými liniemi. Elegantní miska v matně černém provedení s širokým zlatým lemem je velice oblíbeným základním modelem mezi kadidelnicemi. Poslouží vám nejen jako praktický pomocník při očistě a provonění interiéru, ale i jako vkusný designový doplněk, který můžete využít i k jiným účelům.
Rozměry
výška 5 cm, ø 10 cm
Váha
0,123 kg
Materiál
keramika
Barva
černá matná se zlatým lemem
Vhodné pro
pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků
Vykuřování
s pískem, na uhlíku
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 179 Kč
Cena bez DPH 148 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

  • vykuřovací mistička/kadidelnice z keramiky v matně černé barvě
  • v jednoduchém, nadčasovém a elegantním japonském stylu
  • na horním okraji zdobená širokým zlatým lemem
  • určená k vykuřování za pomocí písku a uhlíku
  • snadná a rychlá manipulace, vhodná i pro začátečníky
  • pro čištění a provonění všech interiérů i exteriérů, osob, předmětů, domovů, kanceláří, obchodů, wellness center apod.
  • kadidelnice je působivým dekorativním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • miska je dodávána v atraktivním dárkovém balení, proto poslouží jako krásný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete!

Návod k použití: Mističku naplňte pískem a postavte na rovný nehořlavý povrch. Nyní můžete použít buď vonný jehlánek (františek), nebo libovolnou vonnou substanci dle vašeho výběru (kadidlo, pryskyřice, bylinky, vonná dřeva, směsi, bakhoory apod.). Vykuřujete-li jehlánek, stačí ho zapálený postavit přímo na izolační vrstvu písku. Pro klasické vykuřování na samozápalném uhlíku uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby. Nenechávejte hořet bez dozoru!

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Písek k vykuřování s Růženínem 200g
55 Kč
Písek k vykuřování s Nefritem 200g
55 Kč
Písek k vykuřování s Ametystem 200g
55 Kč
Písek k vykuřování s Pyritem 200g
45 Kč
Plátek MICA přírodní slída 2 ks, 6,5x6cm
93 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Minimalistická vykuřovací miska STROM ŽIVOTA
439 Kč
Kadidelnice KVĚT ŽIVOTA s rukojetí gravírovaná mosaz
820 Kč
Mramorový hmoždíř s dřevěným tloučkem Ø 12,5 cm
879 Kč
AGUA DE RUDA šamanská voda ROUTA VONNÁ
299 Kč
AGUA DE NARANJA šamanská voda NEROLI
299 Kč
nahoru