GHAWI BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo

>
Elegance, luxus a šarm v moderním a dynamickém pojetí, to jsou hlavní ukazatelé parfémového kadidla Ghawi od Nabeel Perfumes. Vůně plná ženské smyslnosti a svůdnosti, která v sobě zároveň ukrývá něžnost i hloubku. Vstupte a nechte se okouzlit kapičkou této čisté vonné esence s dlouhodobou intenzitou.
Váha
30 g
Složení
oud, šafrán, labdanum, elemi, citrusy, santal, karamel
Vhodné pro
parfemaci a očištění interiérů, prádla, předmětů a osob
Vykuřování
elektrická kadidelnice, bakhoor kadidelnice, pícka, uhlík a plátek mica
Vůně
hluboká, svůdná, svěží, květinová, oudová, gurmánská
Značka
Nabeel Perfumes
Země původu
Spojené arabské emiráty
dostupnostskladem
Cena s DPH 290 Kč
Cena bez DPH 240 Kč

Bakhoor kadidla jsou luxusní parfémové směsi určené k vykuřování, očištění a provonění interiérů, předmětů i osob.

Parfémové směsi se vyrábějí namáčením štěpinek vzácného agarového (oudového) dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylinek a každá vonná kompozice má své jedinečné aroma. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu.

Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

Složení parfémové směsi Ghawi Bakhoor:

Hlava: šafrán, labdanum, citrusové plody

Srdce: levandule, elemi

Základ: santalové dřevo, oud, guajakové dřevo, karamel

Popis a užití:

Jedinečné, spíše ženské kadidlo, kterým ale nepohrdnou ani muži. Na první pohled je patrné, že připomíná luxusní parfémový olej Tajebni - vůně je svůdná, smyslná, hluboká, tajemná a mnohovrstvá - uctívající a ukrývající v sobě ženskou krásu, přitažlivost a rafinovanost. Pomáhá rozkvětu duše, sebepoznání, dodává sebejistotu a posiluje sebevědomí.

Parfémové kadidlo Ghawi s velkou pompou otevírá dávka osvěžujících citrusů se zasněnými tóny teple se linoucího labdana. Nastupují nezkrotné a magické akordy tajuplného šafránu, měkkého balzamického elemi a kořeněné levandule. Gurmánsky podaný karamel uvolňuje prostor pro vonnou vznešenost, kterou přináší sametový santal se svým hebkým objetím a vzrušující oud, jehož svůdnou smyslnost budete cítit po celý den.

  • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování a očistu vašich domovů
  • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
  • pro zlepšení nálady, uvolnění mysli, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
  • pro lásku a navození romantické atmosféry
  • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
  • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
  • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
  • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
  • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické kadidelnice, elektrický ruční bakhoor a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Z tabulky kadidla odloupněte 1/4 dílku a pozvolna zahřívejte ve vámi zvolené kadidelnici. Za použití vykuřovací pícky vám tento malý kousíček postačí na celou dobu hoření čajové svíčky a místnosti o velikosti cca 15 - 30 m2 tak zajistí intenzivní provonění po celý den.

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, předvádějících to nejlepší z umění parfemace na vlastní kůži!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA ČERNÁ
949 Kč
Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč
Mosazná kadidelnička s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
395 Kč
Mosazná kadidelnice s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
596 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

NASAEM BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo
290 Kč
Parfémová kadidla

Bakhoor jsou unikátní a luxusní parfémové směsi určené k vykuřování pocházející ze Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se z prvotřídních přírodních surovin, jejichž základem je vzácné oudové (agarové) dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná.

Každá směs se vyrábí namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylin, které vybrané vůni propůjčují jedinečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

nahoru