Vonný parfémový olej VÁNOČNÍ MYRHA

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Skladem

Prožijte vánoce v duchu tradičního daru Tří králů s naším vonným olejem Vánoční Myrha! Myrha, společně s kadidlem a zlatem, byly darem Tří králů narozenému Ježíškovi a symbolizovaly dary, hojnost a posvátnost. Jedinečné sladce balzamické myrhové aroma vás přenese do světa starověkých tradic, plných posvátnosti a mystiky. Objednejte si Vánoční Myrhu a vraťte tuto tradiční symboliku do svých kouzelných vánoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonný parfémový olej má široké spektrum využití. Můžete ho používat v klasické aromaterapii (aromalampy, vonné kameny a amulety, zvlhčovače a osvěžovače vzduchu), dále se skvěle hodí na výrobu difuzérů, koupelových olejů, prostorových sprejů, k ovonění vonných svíček a vosků, výrobě potpourri, vonných sáčků, jako vůně do auta, kanceláře, wellness center apod.   

Vůně: slavnostní, vánoční, sladká, balzamická, dřevitá

Tóny: myrhové

Roční období: podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější a deštivé dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti. Vaše prostory dlouhodobě vyčistí a provoní intenzivní vůní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné esenciální oleje
Objem: 10 ml
Vhodné pro: vánoce, aromaterapii, provonění prostor, výrobu svíček, vonných vosků, difuzérů
Vykuřování: aromalampa, vonný kámen, aroma náhrdelník, difuzér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: