Náplň do parfémové lampy SMĚS PROTI CHŘIPCE A NACHLAZENÍ 500ml

470 Kč 388,43 Kč bez DPH
Skladem

Hledáte přírodní a účinné řešení pro zmírnění nachlazení a příznaků chřipky? Osvěžující aromaterapeutická kombinace eukalyptu, tea tree a tymiánu vás postaví zpátky na nohy. Esenciální oleje, které se dokonale doplňují. Tato nádherná vůně vyčistí nejen vaši hlavu, ale i okolní vzduch, který dýcháte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplně do parfémových lamp Ashleigh a Burwood:

Olejové parfémové náplně anglické firmy Ashleigh &  Burwood jsou speciálně navrženy pro použití s parfémovými lampami stejné značky. Přední návrháři ve světě bytových vůní vytvořili pro Ashleigh jedinečnou a velice pestrou kolekci prvotřídních, doslova uměleckých vonných kompozic. Rafinované složení vysoce koncentrovaných esenciálních olejů jemně parfémuje vaše interiéry, naplňuje je svěží, čistou, krásnou a dlouhotrvající vůní, laskající vaše smysly. Božské vůně, které přináší dokonalou radost a potěšení. Milujte a pečujte o svůj domov! S našimi vůněmi to půjde snadno.

  • Vůně: svěží, bylinková, očistná, dezinfekční
  • Tóny: speciální směs vytvořená pro zmírnění příznaků chřipky a nachlazení. Osvěžující aromaterapeutická kombinace eukalyptu, tea tree a tymiánu vás postaví zátky na nohy
  • Roční období: projasňujíci, která se hodí pro používání pro celý rok - ideální pří rýmě a nachlazení, uvolňuje dýchací cesty,dezinfikuje vzduch
  • Interiérový styl: vhodná k dekoraci a provonění všech interiérů - domovů, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, masážních salónů a reprezentativních prostor
  • Užití: pročištění a dezinfekce vzduchu, ulevuje při bolestech hlavy, osvěžuje a zmírňuje příznaky chřipky a nachlazení

Přínos: Parfémové lampy Ashleigh &  Burwood jsou luxusní a designové interiérové doplňky, které kromě své zářivé krásy, poskytují vašemu interiéru i dokonale čistý a krásně provoněný vzduch. Dokážou účinně zlikvidovat všechny nežádoucí pachy, včetně škodlivých virů a bakterií v ovzduší a provonět vaše místnosti božskou a dlouhotrvající vůní.

Doba hoření: Olejové parfémové náplně Ashleigh jsou silně koncentrované a náplň o obsahu 500 ml vystačí na cca 20 hodin použití ve velké lampě, ve střední lampě cca 25 hodin. Pro optimální provonění interiéru doporučujeme používat lampu asi 20—25 minut pro průměrně velký pokoj o 20m2 (přibližně 1 minutu na m3 obytného prostoru).

Vůně ve skutečnosti přetrvává ve vzduchu po dobu několika hodin poté, co knot uhasíte zhášecím víčkem. Častějším používání docílíte rychlejšího spotřebování voňavé náplně do parfémové lampy.

Upozornění: Náplně jsou určeny pouze pro použití s parfémovými lampami značky Ashleigh &  Burwood. Olejové parfémové náplně jsou silně hořlavé, obsahují vysokou koncentraci alkoholu a esenciálních olejů. Proto při manipulaci s ohněm dbejte v jejich přítomnosti vždy zvýšené opatrnosti. Chraňte před dětmi. skladujte a udržujte je mimo jejich dosah! Každá náplň je opatřena uzávěrem s bezpečnostní pojistkou.

Vyrobeno: Velká Británie

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplně do parfémových lamp
Objem: 500 ml
Užití: Léčení a uzdravení, Ochrana, Posílení, Silná očista
Vůně: bylinková, očistná, svěží
Země původu: Velká Británie
Vhodné pro: zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, osvěžuje a dezinfikuje vzduch, uvolňuje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: