JALOVEC šamanský vykuřovací svazek malý

Novinka
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem

Představujeme vám Jalovec šamanský vykuřovací svazek, tradiční prostředek používaný šamany již po staletí. Jeho vůně je zároveň příjemná a energeticky revitalizující, a proto se stává stále oblíbenějším vykuřovadlem v moderní době.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jalovec je známý svými vlastnostmi očisty a obnovy energie. Jeho použití při rituálech a meditacích pomáhá vyčistit prostor od negativních energií a přilákat pozitivní vibrace. Jeho jedinečná vůně zanechává pocit klidu, harmonie a vyváženosti.

Vykuřování Jalovcem může přinést řadu výhod. Pomáhá odstranit energetické bloky a zablokované emoce, podporuje relaxaci a meditaci, a zároveň napomáhá k lepšímu soustředění a jasnosti mysli. Jeho očistná energie může přinést pocit čistoty a svěžesti do vašeho domova nebo pracovního prostředí.

Svazek Jalovce je vyroben s láskou a respektem k přírodním materiálům. Každý svazek obsahuje pečlivě vybrané a kvalitní sušené větvičky jalovce, které uchovávají svou silnou a příjemnou vůni. Stačí zapálit konec svazku, nechat ho jemně doutnat a pohybem ruky rozprostřít jeho vůni po celém prostoru.

Přineste do svého života a prostředí energii a očistu s Jalovcem - šamanským vykuřovacím svazkem. Uvolněte se, najděte klid a prožijte harmonii. Objednejte si nyní a objevte sílu tohoto tradičního šamanského vykuřovadla.

Poznámka: Vykuřování je rituál, který by měl být prováděn s respektem a uvědoměním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Juniperus virginiana
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Silná očista
Váha: 20-24 g
Vůně: balzamická, dřevitá, jehličnatá, kořeněná, svěží
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: