JALOVEC šamanský vykuřovací svazek malý

159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem

Představujeme vám Jalovec šamanský vykuřovací svazek, tradiční prostředek používaný šamany již po staletí. Jeho vůně je zároveň příjemná a energeticky revitalizující, a proto se stává stále oblíbenějším vykuřovadlem v moderní době.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jalovec je známý svými vlastnostmi očisty a obnovy energie. Jeho použití při rituálech a meditacích pomáhá vyčistit prostor od negativních energií a přilákat pozitivní vibrace. Jeho jedinečná vůně zanechává pocit klidu, harmonie a vyváženosti.

Vykuřování Jalovcem může přinést řadu výhod. Pomáhá odstranit energetické bloky a zablokované emoce, podporuje relaxaci a meditaci, a zároveň napomáhá k lepšímu soustředění a jasnosti mysli. Jeho očistná energie může přinést pocit čistoty a svěžesti do vašeho domova nebo pracovního prostředí.

Svazek Jalovce je vyroben s láskou a respektem k přírodním materiálům. Každý svazek obsahuje pečlivě vybrané a kvalitní sušené větvičky jalovce, které uchovávají svou silnou a příjemnou vůni. Stačí zapálit konec svazku, nechat ho jemně doutnat a pohybem ruky rozprostřít jeho vůni po celém prostoru.

Přineste do svého života a prostředí energii a očistu s Jalovcem - šamanským vykuřovacím svazkem. Uvolněte se, najděte klid a prožijte harmonii. Objednejte si nyní a objevte sílu tohoto tradičního šamanského vykuřovadla.

Poznámka: Vykuřování je rituál, který by měl být prováděn s respektem a uvědoměním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací svazky
Latinský název: Juniperus virginiana
Užití: Duchovní, Léčení a uzdravení, Meditace, Ochrana, Silná očista
Váha: 20-24 g
Vůně: balzamická, dřevitá, jehličnatá, kořeněná, svěží
Země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: